Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7htes kismama vagyok, nem...

7htes kismama vagyok, nem megy a szex. Ti hogy voltatok/vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

egyszerűen undorodom tőle... A párom szóban megérti, de aztán még se tudja megállni, hogy ne erőltesse rám a dolgot. Most már attól is irtózom, ha közeledik, mert tudom, hogy nem bír magával... Sokat vagyok rosszul, émelygés, stb. Nem is értem, hogy mitől kellene olyan nagy vágyat éreznem magamban.

Nem tudom, hogy normális-e ez így, de rettentően zavar.


2012. dec. 21. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engem kb.a 32.hétig nem zavart, aztán a szülés utáni 6. hétig nem volt szex.
2012. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En 6 hetes vagyok,es mi nem is eroltetjuk az egyuttleteket nehogy valami baj tortenjen(2 veteles utan..),de az en parom elvarja hogy mashogy konnyitsek rajta,ez engem is nagyon zavar.Faradt vagyok mire hazer a munkabol es minden nap sajnaltatja magat..
2012. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szundika20 ***** válasza:

Szia!

Ezzel én is így vagyok csak 14 hetesen egyáltalán nem kívánom vagyis kívánom de nem kell... Nem vagy ezzel egyedül nekem is mondta oh 12. héttől majd rám tör a hormonok miatt... ennyit erről...minden ember más van aki ilyenkor jobban kívánja de ezek szerint mi nem..

2012. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment a dolog,a hideg kirázott,megemlítettem a dolgot és meg is értette meg nem is.Az lett a vége,hogy heti egyszer azt a pár percet kibírta valahogy,úgy tettem mintha jó lenne és kész.4 héttel a szülés után már megint tüzes volt a vérem és egy lightos menetet nyomtunk.Több mint 1 év után megvallottam a bűnömet Neki,hogy megjátszottam magam akkoriba,nem esett jól de elfogadta,avval vigasztalta magát,hogy végülis minden a régi kerékvágásba tért vissza,baj nincs.
2012. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem, hogy miért kell ezt erőltetni, ha tényleg pocsékul van az ember lánya, aki épp gyereket vár.... Kisebb gondom is nagyobb, mint hogy minden nap könnyítsek rajta...

Arról ne is beszéljünk, hogy pillanatnyilag a nyelves csóktól is felfordul a gyomrom, ami amúgy is émelyeg....Tudom, hogy a férfi az csak férfiből van, de azt nem hiszem, hogy ezt nem lehetne kicsit megértőbben kezelni

2012. dec. 21. 13:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Na igen, ha heti 1-2 alkalomról volna szó, azt még azt mondom, hogy oké. De neki ugyanúgy napi szinten kellene. Nekem viszont nem megy, mert egész nap rosszul vagyok, hát még este... Akkor tényleg nagyon pocsék a gyomrom..
2012. dec. 21. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Bátran nyisd ki a szád és mondd el mit érzel. A legtöbb esetben az a baj, hogy a férfiak nem tudják te mit élsz át, ezért el kell nekik mondani kerek perec.

Ő nem éli úgy át a terhességet mint te, fogalma sincs alapból mi megy végbe benned. Ezért beszélj neki róla sokat.

Ha ezek után sem ért meg, akkor sajnálom.

Egy normális pasi viszont rá fog jönni, hogy ha neked ennyire kellemetlen, akkor türelemmel és odaadással többet fog elérni, mint állandó "rádmászással".

Amúgy sajnos én sem kívántam a szexet a hülye hormonális változások miatt (én ne voltam amúgy rosszul), és tök lelkiismeret-furdalásom volt emiatt. De páromnak elmondtam és ő megértett. Sokat dumáltam neki arról, hogy mit is érzek és hogy ne vegye magára, ne miatta van.

Nem egyszerű tudom, de a babát együtt vállaltátok, tehát most neki is fel kell adni valamennyit az elveiből.

2012. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat beszélek neki erről, pont azért, hogy értse, mi zajlik bennem. De erősebb a fizikai késztetése
2012. dec. 21. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor ajándékozz neki egy guminőt.

Bocsi, nem akarom poénra venni, mert gondolom milyen rossz most neked.

Viszont ha nem ért meg téged, és csak a fa.rka hajtja előre, az ne jó. Így lesznek még nehézségeitek.

De azért magyarázz és magyarázz tovább is neki, hátha előbb-utóbb rájön mi a szitu.

Kitartást!

2012. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos végig kívántam a sexet, a párom meg hozzám se mert érni. Amúgy se egy sexőrült, de még szülés után is 8 hónapig tartott mire sexeltünk. ez összesen 17 hónap sexmentesség volt. kb olyan szar érzés volt, mint amikor másnak meg kényszerből kell csinálni. hidd el ezen is túl lesztek és minden a régi lesz. azért jó lenne ha jobban odafigyelne rád, mert szülés után szoptatás mellett se leszel éppen fitt, majd örülsz ha hajat mosni lesz időd a baba mellett, nem hogy még sexelni :-). bár legyen szerencséd és a párod sok terhet vegyen le a válladról amikor megszületik a pici!!! akkor könnyebb lesz. boldog babavárást és ünnepeket!
2012. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!