Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán kihez érdemes...

Nyíregyházán kihez érdemes menni 4d-s uh-ra? Mennyibe kerül? Mennyi idővel kell hamarabb bejelentkezni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én Medve László rendelőjében voltam, a felesége csinálja a 4D-s UH-ot. Előtte 2 héttel kell bejelentkezned. 20-30 perces felvételt csinál, és egy képet ad hozzá, így 12.000ft-ba kerül.

És ami nekem személyesen nagyon tetszett, az az, hogy mi a 22.-ik hétben mentünk, de csak egy 10perces felvétel sikerült a kiscsajról, mert teljesen elfordult, és annyira ficánkolt, hogy nem lehetett folytatni a felvételt.Megkaptuk a 10perces felvételt, majd a 28-ik hétre kaptunk egy másik időpontot, és még egy 20perces felvételt ingyen. Szerintem ez nagyon korrekt volt, és nem utolsó sorban a szonográfus hölgy végtelenül kedves, és minden kérdésemre válaszolt.Nekem nagy élmény volt, csak ajánlani tudom. Itt van az elérhetőségük, de nézz fel a honlapjukra is, én is itt találtam rá.

4D ultrahang: bejeletkezés, információ: 30-4681-741

Hétfő, Csüt: 1530-1630

Kedd, Szerda, Péntek: 1600-2000


[link]


Minden jót, boldog babavárást neked:30 hetes km.

2009. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is ott voltunk. Először 16 hetesen, akkor csak tüzetesen átnézett mindent a szonográfus, de azt tanácsolta, menjünk vissza a 28-31. héten, mert még csontos a baba+ a lepény betakar sok helyen. Akkor 4000-et fizettem, de már az nagy élmény volt, mert akkor is 4D-vel vizsgált, s én is tisztán láttam mindenét.

Aztán a 30. héten mentünk ismét, akkor kaptunk egy 35 perces Dvd-t 10 000-ért.

Nagyon korrekt, precíz, és rendkívül figyelmes Medvéné. Csak ajánlani tudom!!!

Viszont tényleg időben be kell jelentkezni, mert járnak oda sokan.


A Víz utcán is van vhol egy 4D-s UH, és a kórházban is csinálnak.

2009. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tittiritty ***** válasza:

Szia! Úgy látom, hogy Medve a favorit. Nekem Medve a dokim, így természetesen 18. héten a feleségénél voltam 4D-n. Maximálisan egyetértek az előző válaszolókkal, többet kapsz a pénzedért még a vártnál is. A 35-40 perces vizsgálatot végigbeszéli, magyarázza a doktornő és nagyon alapos. Fotó, DVD felvétel jár. Nekem végigparádézta a felvételt a kiscsajom, de hallottam mástól is, hogy ha nem sikerül a felvétel, akkor kapsz ingyen új lehetőséget. Óriási élmény. 28. héten is megyünk hozzá, már alig várom:-) Addig még 3 hét van hátra.

Boldog babavárást és jó mozizást!:-)

2009. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!