Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kinyílik a méhszáj?

Ha kinyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés

3 hetente járok dokihoz,de mi van ha az idő alatt nyílik ki a méhszáj? Úgy értem a párommal még mindig élünk házas életet ha véletlen a 3 hét alatt kezd el kinyílni akkor nem csinálunk bajt?


32 hkm


2012. dec. 24. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nyitott volt, ha nem nagyon nyitott nincs semmi csak sok pihenést javasolnak, ha nagyon nyitott akkor pedig patologia szülésig, mivel azt hiszem de nem tudom biztosan hogy csak 30 dik hét alatt varják össze. Boldog karácsonyt.
2012. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28. hétig varrják össze, úgyhogy azt már nem fogják, de nyugi nem lesz semmi gond. Én be vagyok varrva és igyis nyitott a méhszájam és a méhnyak is teljesen eltűnt, de szerencsére ma töltöttük be a 37. hetet, ha pedig valami miatt mégis kinyilna idő előtt feküdnöd kellene, de nekem a 31. héten már azt mondta a dokim, hogy ha jönne is már nem olyan gond! Úgyhogy csak nyugi!!!
2012. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!