Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlnak a terhességi tünetek,5...

Múlnak a terhességi tünetek,5 hetes várandós vagyok, ez jelenthet bajt? A többi lent.

Figyelt kérdés

Mindkettő előző terhességemnél a 6. héten jelentkezett először rosszullét, hányinger, hányás, émelygés a nap 24 órájában a 14. hétig.

Most pontosan a negyedik héten kezdtem el émelyegni, nem tudtam enni, fájt a fejem, gyengeségérzésem volt, meg esténként erős hányingerem, meg hasmenés egyszer-kétszer. Még gondoltam is rá, hogy "de jó, két héttel előbb kezdődik a kínlódás, mint eddig..." Hol reggel volt rosszabb, hol délután, aztán ez tartott 5 napig, két napja viszont teljesen abbamaradt, nagyon jól vagyok, csak néha fájdogál az alhasam, olyan, mintha mindjárt megjönne.

Ez nem baj, csak aggódom, hogy nehogy vetélés legyen a vége. Vagy ez lehetett esetleg a beágyazódási rosszullét, mert olvastam, hogy az is járhat fejfájással, émelygéssel?



#múlnak a terhességi tünetek #5 hetes várandósság #múlik a rosszullét #beágyazódási tünetek
2012. dec. 26. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs. Nekem a 9héttől voltak tüneteim a 15hétig. Örülj hogy nincs rosszulléted. 25hetes kismama
2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 6. héttől a 10. hétig voltak terhes tüneteim. Utána egyik napról a másikra megszűntek. A terhesség végéig már nem is voltam rosszul, sőt a 10. hét után egy jó darabig még a mellem sem feszült. Minden terhesség más, és az, hogy elmúltak a tüneteid, semmi bajt nem jelez. Én is paráztam, de felesleges volt. A baj az lenne, ha görcsölnél, véreznél, stb... Minden jót és boldog babavárást!
2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a gyors válaszokat, elvileg pénteken megyek ultrahangra, majd kiderül, mi újság, kicsit azért megnyugtattatok. Még egyszer köszi!
2012. dec. 26. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen görcsöltem sokat ,és be is véreztem. De egy kis ágynyugalom segített. A 14. hétig iszonyú rosszul voltam,aztán mintha átkot vettek volna le rólam. szóval nyugi:)
2012. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyáltalán nem volt terhességi tünetem mégis egészséges kislányom született
2012. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság Veled? Minden rendben volt az uh-n? Üdv, 2.voltam.
2012. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm,hogy érdeklődsz,aranyos Tőled.

Igen, voltam UH-n, pont azért, hogy kizárja a méhen kívüli terhességet. Nem sikerült kizárnia a dokinak, ugyanis hasi uh-val nézett, máig nem értem, miért.Méhen belül nem látott terhességet, igaz, méhen kívül sem, mivel a petevezetőket a belek árnyékoltsága miatt nem látta.

Azt mondta, hogy vagy felszívódott a baba, vagy olyan pici, hogy még azért nem látta, de felhívta a figyelmemet a méhen kívüli terhesség lehetőségére is, ha erősen görcsölök, akkor azonnal kórház. Úgyhogy nem nyugodtam meg. Ma vagyok 5+3 hetes, még semmilyen tünetem nincs, talán nagyon enyhe émelygés, meg tegnap újra teszteltem, erős csík jött ki. Úgyhogy szerintem nem szívódott fel, de nagyon félek a méhen kívüli terhességtől. Jövő héten pénteken megyek újra uh-ra, majd megírom, mi volt. Addig is minden jót Neked!

2012. dec. 30. 10:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen,és remélem, hogy csak arról van szó, hogy még nagyon korai a terhesség, és ezért nem látszik rendesen. Minden jót, jó egészséget és BOLDOG ÚJÉVET kívánok!
2012. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is nagyon boldog új évet kívánok Neked!
2012. dec. 31. 16:36
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma voltam ultrahangon, szerencsére minden rendben volt.

A doki 10 mm-es szabályos petezsákot látott, méhen belül, magzati elemek sejthetőek.

10 nap múlva ismét UH, addigra már talán szívhang is lesz.

Köszi, hogy szorítottál!

2013. jan. 4. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!