Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ennyi hízás 10 hetes...

Normális ennyi hízás 10 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10 hetes, eddig szerintem biztosan feljött 5 kg. Eszek rendesen is, de érzem, hogy jóval "hájasabb/zsírosabb" vagyok, mint eddig. 162 cm magas vagyok és eddig kb olyan 50 kg voltam, de be kell valljam, ez nem igazán a normális súlyom, mert inkább olyan 55 kg szoktam lenni, de a stresszes fizikai munka miatt nagyon vékony voltam. Most, hogy babát várok, vigyázok magamra, nem rohanok és persze több időm jut enni is. Én jól érzem magam, de sok helyen olvasom, hogy azért oda kell figyelni a hízásra. Ugye szerintetek is ok ennyi "plusz"?

2012. dec. 26. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Áh szerintem nem sok! Ne foglalkoz vele a szülés után ugy is leadot ! Én 18 kg hiztam de már 1 gramm sics rajtam ma 6 hónapos a kicsilanyom :-)
2012. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Ha ez a normál súlyod, akkor inkább mostantól figyelj oda a súlyodra.

Abban azért ne bízz annyira, hogy majd szülés után leadod, meg lehet nézni utcán, baráti körben, meg itt is olvasni, hogy szülés után igen keveseknek sikerült visszanyerni a régi súlyukat. Jobb megelőzni, és eleve nem felszedni pluszkilókat, csak amennyit szükséges.

Max. 10-et.

2012. dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát 10 hetesen már 5 kilót híztál??!

Az nagyon sok,hát hol van még a vége??

Én most vagyok 37 hetes,és 8 kilót szedtem fel eddig.

Kezdj el odafigyelni arra,hogy mit és mennyit eszel!

Nem tesz jót a babának és neked se ha,sokat hízol.

Az meg hogy majd szülés után leadod,na ebbe ne higgy! Sajnos nagyon keveseknek sikerül. :(

2012. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!