Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott doki, elég neki vajon?

Fogadott doki, elég neki vajon?

Figyelt kérdés
A problémám a következő.37+5 hkm vagyok,Miskolcon fogok szülni.Fogadott dokim van akivel lassan hetek óta nem találkozom ,mert ugye az ünnepek,a két ünnep között,szabadság,szabadnap.Járok nst re hetente,a vérnyomásommal vannak problámák a többi minden okés.Szerintem nem vagyok nyügös kismama.Na de ez mindegy nem is ez a lényeg.Jelenleg ennél a dokinál vagyunk az ismerőseimmel 4 aki nála szül.A multhéten szült az egyik és mivel lagziba volt a dokink nem ment be a szülésre és ennyivel lerendezte.A 2,kismama dec24 re volt kiirva még mindig otthon van ő 50 000 ezret akar neki adni,na én nem!Nekem a kérdésem csak annyi lenne,hogy ma is voltam nstn és se megvizsgálva se egy uh semmi csak menjek majd jan 2 án nstre és nem a fogadott dokim kezel hanem más.És ezért ugy döntök,hogy 30 000 helyett majd kigondolom mennyit adok neki.Ez nagyon ciki??Vagy mit tegyek????
2012. dec. 28. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszadugni úgyse fogja a gyereket. Ne törődj ilyennel.Nem vagy elégedett maximálisan, akkor hova adnál sok pénzt. Ha szerencséd lesz még ő lesz bennt az ügyeletes amikor szülsz :)))
2012. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok zsugori de én le se fosnám csúnyán mondva elnézést érte. De nem hiába fizetsz neki minden hónapba vagy minden alkalommal ha mész. Elvégre azért fogadtad fel h veled törődjön. Tudta nagyon jól h mikorra vagytok kiírva akkor minek vállalt be ha nem tud jelen lenni. Amúgy szabad kérdeznem kihez jársz? Én is miskolci vagyok én a semmelweisbe járok.

Egyáltalán ne érezd cikinek a dolgot. Főleg úgy h még érdeklődni se érdeklődik felőled holott úgy h gondok is vannak.

30hkm

2012. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, így van, ahogy gondolod.

Viszont engem is érdekelne, h kiről van szó. :)

Ha nem akarod kiírni a teljes nevét, akkor csak a kezdőbetűket, légyszi! :)

2012. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Az orvos akihez járok a nevét nem irom ki csak a monoját.

Dr.D.E.

Akkor szerintem is jól fogok dönteni ha nem adok neki annyit,mert nagyon nem vagyok megelégedve vele!!!

2012. dec. 29. 08:37
 5/7 A kérdező kommentje:
deeeeee lehet nem is adok ,kezdjük ott !!
2012. dec. 29. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:
az király akkor ha ő. Ismerősöm őt ajánlotta neki a rokona h hozzá járjak de aztán nem adtak időpontot időben mert h most nincs bent de akkor még jó is...én tuti nem adnék az egyszer 100%... ahogy előtte is írtam miért. Azért a pénzedért elvárhatnád az ellátást..
2012. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Annyit adj amennyit gondolod hogy megérdemel! majd a végén ott bazsalyog neked és várja a pénzt, akkor gondolj ezekre a hetekre és ne gondolj semmit cikinek!
2013. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!