Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5 napja késik a havim,...

Ha 5 napja késik a havim, elképzelhető hogy teherbeestem?

Figyelt kérdés

Haználtunk gumit a barátommal, mind az 5ször, 4szer ellenőriztük át hogy ki-e lyukadt, és nem.. De egyszer nemellenőriztük le.. Egyébként legutóbb két éve szexeltem, akkor is késett pár napot... Befolyásolja ez?A barátom nagyon parázik, én is...

Egyébként nem érzek semmilyen tünetet eddig.. Csak még mindig eleinte fáj ha belém hatol.. De csak eleinte.. Elmegyünk dokihoz, de addig tudni szeretném hogy mire számítsak.. Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. aug. 25. 22:19
 1/2 anonim válasza:
100%

Lehet h attól késik, hogy nagyon parázol... a stressztől is késhet...

Egy teszt sokat segíthet, vagy pl a doki is...

2009. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 5 napja késik épp itt az ideje a tesztelésnek.

Ha rám hallgatsz, akkor nem csak egy tesztet veszel. Egyet csinálj meg most, egyet meg pár nap múlva. Ha nem jön meg közben, akkor menj dokihoz, legalább már meg tudod neki mondani, hogy mit mutatott a teszt. értékelni fogja, ha legalább egy minimális támpontot kap (bár a teszt sem mindig 100 %-os).

Ne aggódj! Tényleg lehet a stressztől is késni.

2009. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!