Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon csunya visszeres a...

Nagyon csunya visszeres a labam. Vajon meddig szoptathatok majd, mig mutetre sor kerulhet?

Figyelt kérdés
Az elso gyereket sikerult masfel evig szopiztatni, es nagyon szeretnem a masodikat is. Felek , hogy olyan rossz allapotban lesz a labam, hogy nem lehet majd. Az orvossal nehany nap mulva beszelek majd (nogyogyasz).

2013. jan. 1. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a visszereknek mi köze van a szoptatáshoz???
2013. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha meg kell mutsenek, nem tudok szoptatni.
2013. jan. 1. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A viszeres láb es a szoptatás között milyen összefüggés van?
2013. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ok, akkor nem csak én nem értem...


szülés után fognak műteni, vagy mi??? írd már le értelmesen.

amúgy attól, hogy visszeres a lábad, simán szoptathatsz.

2013. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem visszeres a lábatok! Hála Istennek! Nekem combig érő kompressziós harisnyát írt az érsebész, és azt mondta, ha már nem szoptatok és úgy gondolom, meg lehet műtetni, mert ez már szebb meg jobb nem lesz. Azt mondta még, hogy tudja, a nőgyógyászok előszeretettel írnak fel ilyenkor venoruton kapszulát, de nehogy szedjen, mert jobb nem lesz, ugye mivel a terhesség a kiváltó ok, a babáimnak viszont sárga lesz a foguk tőle... az én lábam sem szép, van, hogy fáj, szerintem, ha kibújnak a Lányaim a panaszaim nagy része meg fog szűnni, mondjuk szép nem lesz már, de én inkább szoptatok, mint megműtessem! Érsebésszel konzultálj, a nődokival írass egy beutalót.
2013. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már pont műtétre voltam előjegyezve, mikor megtudtam terhes vagyok. Második terhességem. most a 32.hétben vagyok és hadd ne részletezzem hogy nézek ki és milyen fájdalmakat kell elviselni. már a legnagyobb méretű terhes kompressziós harisnya is kicsi,( nekem muszáj teljes harisnyát hordani, mert a szemérem és gáttáji visszér is iszonyat durva, így a combtőig érő csak rontana a helyzeten ha pont ott szorítaná el). így marad a sokat feltett láb ( már amennyire tudom) és a gyógynövényes kenegetés. Az érsebész azt mondta ha leválasztottam a gyereket a ciciről, akkor konzultálunk ismét műtét ügyben. szebb már nem lesz, még ha a nagy erek vissza is húzódnak szülés után. Előzőleg az ikreimet másfél évig szoptattam, ha bírom addig akkor majd csak utána a műtét.
2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!