Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél fent marad a hő?

Figyelt kérdés

A "fent marad" tudom, hogy relatív, 6 napja mérem a hőmérsékletemet, ezek az adatok: 36,3, kétszer 36,6, három napja folyamatosan 36,4.

Nem tudják eldönteni, hogy vetélés vagy méhen kívüli, amikor egy hatalmas darab is volt a vérzésben... Ma voltam először B-hcg vérvételen, holnap is megyek.

Szóval azt akarom ebből kihozni, hogy lehet-e ilyen alacsony a hőmérséklet, ha méhen kívüli?

Jól beparáztattak, majdnem be is fektettek ma...


2013. jan. 2. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azert ilyen alacsony mert mar elment a baba.De lattak valamit ultrahangon?Hany hetes lennel?Mert az is lehet hogy nem jol mered a homersekletedet!Reggel kell merni felkeles elott fekve.
2013. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ultrahangon láttak "valamit", de a doki szerint a méhen kívülit nem lehet látni UH-gal, és mivel pozitív volt a tesztem és véreztem, ezért arra gyanakodtak, hogy méhen kívüli. (egyébként jobb oldalon láttak valamit, és a bal petefészkemben volt a tüszőrepedés)

Pont a 6. hetet töltöttem volna be akkor, és méhen belül nem volt semmi, így arra jutottak, hogy biztos méhen kívüli. A vetélés fel sem merült bennük, hiába mondtam, hogy egy nagy darab távozott...

A B-hcg-m 700-ról 643-ra csökkent. A hőmet a nagykönyv szerint mérem minden reggel, nyelv alatt, mindenféle mocorgás nélkül, este lerázott hőmérővel.

2013. jan. 4. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom!Nagyon ugytunik hogy elment a baba,akkor is ha mehen kivuli volt.Ha 6 hetes vagy/voltal akkor bizony latniuk kellett volna valamit,es ha lattak is mint irtad akkor is jobban megvizsgalhattak volna!Szerintem keress fel masik orvost!Elso voltam.
2013. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hétfőn még megnézik a B-hcg-t, szerintem akkor már nagyon alacsony lesz. A hőm még mindig 36,4 körül van.
2013. jan. 6. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!