Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás normális lehet?

Barna folyás normális lehet?

Figyelt kérdés
Mindig pontos a menstruációm. Babát tervezünk a párommal, és most késett 8napot, nagyon boldogok voltunk, hiszen sosem késik. Jelentkeztem egyből a nőgyógyászomnál aki 5.-re adott időpontot (hamarabb nem lesz). Erre fel a 8. napon barna folyásom lett. A betéten pár csepp látható, de megnéztem tamponnal is, a hüvelyben nagyon erős, sötét színű a folyás. A hasam néha enyhén görcsöl(soha nem görcsölök se menszi előtt, közben, után). A mellem tele lett vékony hajszálerekkel, és néha nagyon fáj. Próbáltam hívni a nőgyógyászomat de ki van kapcsolva, és nem is akarom zavarni, hiszen nem tudom, hogy terhes vagyok-e, hiszen a tesztek negatívak lettek. Kb. egy hete csináltam utoljára. Az ügyeletre meg hiába mennék be, nem vizsgálnának meg. ( Jártam már így, még fiatal koromban, de akkor teljesen más miatt voltam, nem terhesség miatt). Más nőgyógyászhoz a sajátomon kívül nem szeretnék menni, főleg nem sztk-ba! Ez lehet a beágyazódástól?

2013. jan. 2. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,akkor kimaradt a menzeszed már 8 napja.Na most,ha középidőben volt az ovulációd,akkor a beágyazódás már megtörtént,szóval akkor nem lehet beágyazódásos vérzés.Ha viszont a ciklusod vége felé volt,akkor éppen még lehet a beágyazódás miatt.De azt írod,hogy a hüvelyedben nagyon erős a folyás.A beágyazódásos vérzés az csak pár csepp a bugyin és igen sötét színű,lehet akár fekete is.Az a jó,ha sötét és tényleg csak pár csepp,mert akkor az nem menzesz!Ha viszont tényleg nem csak egy-két csepp,akkor lehet,hogy menzesz lesz a vége,lehet,hogy nem marad meg a terhesség.

Ha nagyon nyugtalanít a dolog,akkor vagy az ügyeletet tudom neked mondani,vagy pedig a kórházat.

Remélem nem lesz semmi gond.


22+1 hkm

2013. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
27 napos ciklusaim vannak, dec. 11.-én volt a peteérésem, mi mindent beleadtunk! :) 3tesztet csináltam, de eddig mind neg. Egyre elkeseredettebb vagyok! :( Pedig egészséges 24éves vagyok, és mégsem sikerül. És a mellemen a hajszálerek azok mit jelenthetnek? Mert ezek nem voltak ott eddig sohasem.?
2013. jan. 2. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor december 23.ával lezárult a beágyazódás.És rá 8 napra jelentkezett a barnázás.Hát nem tudom,hogy pontosan mit jelenthet,az is lehet,hogy nem maradt meg a terhesség.Meg nekem eleve az a furcsa,hogy végig negatívak lettek a tesztjeid.Azért 8 nap késés mellett már legalább halvány pozinak kellene lenniük a teszteknek!!Szerintem nem sikerült teherbe esned,csak szimplán késik,mert lehet,hogy sokat stresszelsz,sokat vagy ideges,és most késik csak.

Próbálkozzatok legközelebb,akkor biztos sikerülni fog!!Mióta próbálkoztok??Nekünk harmadik próbálkozásra sikerült,én 23 éves vagyok.

2013. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hónapja próbálkozunk. Ma felhívom a nőgyógyászom ismét (remélem elérem), mert a barnázásból nem akar normál menszi lenni. És ez már 3. napja tart. Csak az a legrosszabb, hogy egyik netes oldal azt írja hogy a terhesség korai szakaszában ez normális, a másik meg azt, hogy vetélés. Nekem ez a barna folyás nagyon furi, mert sosem volt még...azaz volt de az halvány és kb. 1-2napig tartott!Ha nem sikerül elérnem a dokimat, akkor nincs más választás, csak azt sztk! Hiszen nem akarok magamnak ártani és ha adj isten az vagyok akkor a babának sem!
2013. jan. 3. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!