Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamik! Ti is...

34 hetes kismamik! Ti is hamar nagyon éhesek lesztek?

Figyelt kérdés
Eddig egész jól kordában tudtam tartani, hogy csak akkor eszem, amikor tényleg szükségem van rá- nem össze-vissza mindent-most pedig úgy érzem, éjjel is felkelnék nassolni,) Persze erre az ünnepek is jók voltak..hogy felkeltse a nasi iránti vágyamat. Nem is híztam sokat 8 kg körül, mert jól működött az önkontroll,de valahogy már kezd megcsappanni így a vége felé sajnos. Azért írom, hogy sajnos, mert az önkontroll arra jó volt, hogy még mindig nagyon fitt vagyok én nem fáj semmim.. Persze ezt ne úgy képzeljétek el, hogy semmi finomat nem ettem és hogy semmi édességet. Csak beértem mondjuk egy két sor csokival, most meg egy-két táblát simán befalnék.

2013. jan. 3. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt,vagy tereld el a figyelmedet kajárol. Pár nassolás nem árt meg senkinek se,nem rendszereségel.
2013. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Ismrerős az érzés... :D Én arra próbálok odafigyelni, hogy inkább többször keveset, mint hirtelen tele egyem magam. A nassolással sincs semmi gond, csak ne legyen rendszeres. Én bármikor bevágok egy egész tábla csokit, ha megkívánom, persze utána napokig elfelejtem az édességet. Nemsokára úgyis szülünk, és elmúlnak ezek a vágyak, le is fog menni hamar az pár plusz kiló. A baba is most van abban a fejlődési szakaszban, amikor zsírréteget halmoz fel, hogy ha kijön, ne fázzon, ezért ez a nagy éhség... Szerintem néha belefér :)
2013. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!