Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha a terhesség...

Normális az, ha a terhesség vége felé állandó éhségérzet gyötör? Főleg az édeset kívánom.34. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Ti hogyan próbáljátok meg leküzdeni? Mert egész nap nem nasizhatok.

#éhség #34. hetes
2013. jan. 5. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne is mondd...ugyan ez van velem is.

Nálam 36 hetesen kezdődött,és azóta is tart.

Állandóan éhes vagyok.Mindig csak ennék,de még

akkor is ha jóllaktam. :D

Főként édességet kívánok.Csokit,sütit,kekszet,pudingot.

De megmondom őszintén tanácsot nem nagyon tudok adni,mert

én meg is eszem amit kívánok.

De hátha feldob,hogy nem vagy vele egyedül :)))


38+5 hkm

2013. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor most már hárman biztos vagyunk igy ezzel:)én 31hkm vagyok és eddig alig birtam enni,de kb egy hete ugy kelek h éhes vagyok és még este le nem fekszek egyfojtában birnák enni.próbálok gyümölcsöt enni inkább, mást nem tudok én sem mondani
2013. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az elején is így voltam pár hétig, meg most pár hete tért vissza újra. Igaz most nem minden nap, de sűrűn van, hogy eszem és eszem és mégis éhségérzetem van. Igyekszem keveseket és sűrűn enni. Most vagyunk a 39.hétben.
2013. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!