Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Terhesen Gyomorfájásra...

Akik Terhesen Gyomorfájásra Nos pa gyógyzsert kaptak, van esetleg még olyan gyógyszer készitmény ami csillapithatnám a gyomorfájást? 34 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos van, de csak orvos írhatja fel, attól függ miért fáj a hasad.
2013. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gyomrom fájt, éjjel, de annyira levegőt se kaptam lehet azért mert mertem enni 2 narancsot:(
2013. jan. 6. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Étkezés előtt rennie
2013. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Nekem 6hetes terhesen korhazilag kikezelt belgyulladasom volt en akkor Nospa inyekciot kaptam. Azota azt olvastam,h ezt neha terhesrknel is alkalmazhato...tehat nem okoz karosodast csak megsem jo. Szoval jobb,ha bekapsz a tuneteidre 1,2 nospat es rendbejox minthogy szenvedj, ne tudj enni. Azt a baba is erzi ha neked rossz ugy nagyobb kar eri mintha kezeled magad! Nyugodj meg egyel picit nyugtato eteleket. Nekem rizzt, fottkrumplit, keves zsirafekon sult bor mentes csirkehust, halat, komenymag levest javasoltak par napig. Ehez reggelire piritost,kifli tea tarsult. Es helyrejottem :) sok szerencset! Kitartast! Gyonyoru babat!
2013. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!