Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok. Van...

23 hetes kismama vagyok. Van amikor nagyon sokat eszem, de vannak napok amikor alig, szinte ugy tömök magamba pár falatot. Ti, hogy vagytok? Mindig sokat esztek?

Figyelt kérdés
remélem akkor is folyamatosan nől a babám,amikor kevesebbet eszek.csak félek,mert eddig még nincs nagy pocim,pedig mindjárt a 6-ik hónapba lépek.
2009. aug. 27. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok és még mindig annyit eszek mint előtte. Egy kicsivel sem többet. Eddig 2 kilót híztam. Szerintem a nagy melegtől nincs étvágyam, mert az első gyerekkel télen voltam terhes és ilyen idősem már 5 kg volt rajtam. Te mennyit híztál eddig?
2009. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát kilora 3 kg-t hiztam,de még lehet,h többet is,én csipöre,meg seggre hiztam sokat.nagyon vékony voltam,s-es ruhákat hordtam,most már l-es joformán a csipöm miatt.de nem értem,h mért nem a hasamra hizok.van igy más is?
2009. aug. 27. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet. Van, amikor napokig alig eszem, max. egy kis gyümölcsöt, joghurtot, mert nem esik jól többet enni. A doki szerint teljesen normális, azt úgyis jelzi, ha neki nem elég. A folyadék bevitelre figyelj nagyon, mert az kevésbé szokott feltűnni az embereknek, hogy kevés.

Múlt héten voltunk uh-on és mindent rendben találtak. A kisasszony pedig minden nap baromi aktív és majd kirúgja a kuckó oldalát..

2009. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vok, arra elfelejtettem válaszolni, hogy kb. a 10. hétre "farosabb" lettem és a combom is vastagabbá vált, pedig akkorra még nem híztam kg-ban. A derekam eltűnt, tehát olyan egybe lettem...:( Mostanra sz'tem jobb ívem és formám van, mint akkor, pedig azóta sikerült 8 (!!!) kilót felszedni mozgás és odafigyelés mellett. Tehát tényleg minden terhesség és gyerek más és más.

Ja, és 24 hetesek vagyunk

2009. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!