Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mikor menjek...

Most akkor mikor menjek vissza a nőgyógyászomhoz?

Figyelt kérdés

Ma voltam a kórházban Down-kór szűrésen, ahol a papíromra az lett írva, hogy már a 14. hétben vagyok. Ezt csak azért mondom, mert az első ultrahang alapján (ami persze elég régen volt, az 5. héten és akkor még csak petezsákocska volt) viszont én úgy tudtam, most vagyok a 12. hétben.


Nőgyógyászomhoz a 18. hetemben kell visszamennem, most akkor hogyan számoljam? Akkor most elvileg 14 hetes vagyok, ugye?



2013. jan. 7. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha a papírodra az van írva,hogy 14 hetes vagy,akkor biztos annyi vagy,mert a baba méretei annyinak felel meg,és szerintem akkor ahhoz kell számolni a további vizsgálatot.

Menj el a 18 hetesre 4 hét múlva,és ha mégsem leszel még annyi,akkor úgy is visszahívnak.De inkább számold úgy,hogy 14 hetes vagy,nehogy lekésd a 18. heti UH-ot.


22+6 hkm

2013. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, én is erre gondoltam, de azért biztosra akarok menni :)
2013. jan. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!