Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges terhesség?! Többi...

Lehetséges terhesség?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Megszakítással "védekeztünk", tudom, ez nem biztonságos, de egy gyermek ellen se lenne már kifogásunk. A menstruációm késik 5napot( bár szokott,néha 1 hétnél is többet:/ ), átlagosnál több fehér folyásom van, más "tünetet" nemtudok hirtelen. Étvágyam nagyobb, de ilyen korai stádiumban biztosan nem lehetnének még ilyen jelei,meg hízás stb.. vagy de ?!

Köszönöm!


2013. jan. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már 5 napot késik,akkor miért nem csinálsz egy tesztet??Az már kimutatná!Mi nem tudjuk neked ezt megmondani!
2013. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 nap múlva érek vissza Magyarországra, akkor első dolgom lesz :)! addig is probáltam kiokoskodni, lehetséges -e :)
2013. jan. 7. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, mi terveztük a babát, de a tünetekre nem lehet adni. Én azt hittem, hogy majd hányással kezdődik, meg minden cécó lesz, hát nem. Kb. egy hete késett, és annyi volt a tünet, hogy majdnem elájultam. Aztán pár napra rá jöttek a gyanús hányingerek, majd pozitív teszt, és a további rosszullétek. És a folyásra, illetve hőre se alapozz! Nekem babásan a hőm, 36,5-36,7 (állítólag 37,0 fölött kéne lennie babával átlagban) és a folyásom vizes. Menses előtt is mindig vizes folyásom volt, a mensest közvetlenül megelőzően krémes. De ha itt böngészel az oldalon, láthatod, hogy ez mindenkinél más.
2013. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszood:)

És, gratulálok neked, boldog babavárást:)!

2013. jan. 7. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!