Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai meg a terhesseg?

Korai meg a terhesseg?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok e mar nagyo szeretnek gyereket,szerintetek meg korai?
2013. jan. 7. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Te tudod, hogy milyenek a körülmények.

Én 16 évesen lettem terhes, nagyon korai volt és hamar fel kellett nőnöm.

Most már a harmadik babát várom, igaz még csak 22 éves vagyok, de jól döntöttem.

2013. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok nem akarom elkiabálni de úgy néz ki hogy én is babát várok :)
2013. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van vegzetseged munkaf parod?eltel mar lattad a vilagot?tudsz meselni a gyerekednek az elmenyeidrol? Miert alarsz gyereket?unalom szeretethiany cel az eletben?miert gondolod hogy jo lenne?
2013. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai.
2013. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen nagyon tanulj inkább, hogy a gyerekeid előtt is egy jó példa legyen, és ne egy gyárba robotolj egész életedben.
2013. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szerettem volna korán anya lenni, de előtte férjhez mentem és lediplomáztam, így már majdnem 25 voltam, mire az első született. Most, 32 évesen a hatodik babámat várom, és nagyon örülök, hogy az elsőt nem kapkodtam el. Nem maradtam le semmiről, most fiatal sokgyerekes anyuka vagyok. Szerintem 19 évesen nagyon korai, de természetesen te döntesz!
2013. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!