Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy megindult...

Lehetséges az, hogy megindult a tej a mellemböl? Még van kb másfél honapunk mig jön a babánk de ha meg nyomodik a mellem akkor valami folyadék jönn belöle szintelen, de tegnap már fehéres volt és csak a balbol ez normális?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt előtejnek hívják, de ne nyomogasd. Én is épp ma vettem észre, bár nekünk már csak 3 hetünk van. Semmi különös nincs benne, nem mindenkinél van. Nincs különösebb jelentősége. klészül a cici, várja a picit.
2008. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen ez normális. nekem már 16 hetes kortol folyt a tejem
2008. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen az. Nekem még van 2 hónap hátra de már 2 hónapja van ilyen nálam. Nekem meg csak a jobból. Kitartás:)És boldog babavárást.
2008. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rendes tejed 1-2 nappal szülés után fog beindulni. Ez, ami most van: előtej. Az első napokban, amikor még nincs rendes tejed, ezt tudja a babád szopizni. Ha van lehetőséged a szülőszobán szoptatni (ha a kórházatokban nem szokás, akkor is kérheted!), akkor ezt fogja enni. Más összetételű, mint a rendes tej, de az elején a babának épp erre van szüksége! Rengeteg védőanyag van benne, nagyon magas a tápértéke és kicsi hashajtó hatása is van, ami segít kiüríteni a baba beleiből az úgynevezett magzatszurkot (ez az első kaki, nagyon sötét színű és sűrű, ennek ki kell ürülnie).

Ha teheted, már az első napokban (amikor még nincs is rendes tejed) sokszor tedd cicire, mert az előtej nagyon jó hatással van a a babára!

Boldog babázást kívánok!

2008. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!