Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülést követő egyszeri...

A szülést követő egyszeri pénzbeli támogatásnál, azokat a pecséteket nézik, amit a védőnő pecsétel vagy pedig a doki bélyegzőjére van szükség?

Figyelt kérdés
Lehet butának tűnik a kérdésem,de remélem segít valaki.
2013. jan. 9. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi, hogy beleírok, de ezt én is szeretném tudni.
2013. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A támogatáshoz egy igazolás szükséges, amit mikor kiengednek a kórházból, a dokid állít ki!

Egyébként minden pecsét beleszámít, a védőnőé is!

2013. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 db pecsétem volt a dokimtól, meg még vagy 4 a védőnőtől, de az igazolásra az volt írva, hogy 7-szer jelentem meg terhesgondozáson. Lehet, hogy ha nem lett volna meg a kötelező 4, akkor a védőnőit is beleszámolták volna, ezt nem tudom....
2013. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő egyet pecsételt, és a doki is egyet.

Viszont a végén kaptam egy igazolást, hogy x alkalommal megjelentem a terhesgondozáson, ezt a dokimtól kaptam.

2013. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Akkor majd az lesz a lényeg,az az igazolás,amit a doki ad miután kijövünk a kórházból.Egyébként a kiskönyvembe a dokim még egyszer sem pecsételt csak a védőnő.
2013. jan. 9. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen jársz a dokidhoz, biztosan fog adni igazolást, az is lehet, hogy utólag benyom majd 5-6 pecsétet.
2013. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én szülés elött kértem ilyen papirt dokitol és adott.
2013. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a pecsét csak formaság,a doki által kiállított igazolás a lényeg(szülés után). Erre csak azért van szükség ha nem annál az orvosnál szülsz aki a terhesgondozást csinálta (és nem ismernek) legyen mivel igazolni, hogy "rendes" kismama voltál. Amikor szültem volt egy fiatal lány (25 éves,9.!!!! gyerek) nem volt meg a pecsétszáma, és alapból nem akarták neki kiállítani a papírt. "Kisebb" győzködés után mégis sikerült megszereznie....
2013. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!