Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 heti genetikai uh eredménye...

Ellag kérdése:

18 heti genetikai uh eredményeim szerint és a 35 éves korom miatt szerintetek elküldenek magzatvíz levételre?

Figyelt kérdés
Ikreket várok és a 18. heti genetikai Uh és az AFP eredményeim jók lettek. Sőt az integrált tesztem is nagyon jó, alacsony kockázatba tartozom. Viszont az egyik babának a szívében találtak egy hyperechogen papillaris izmot. Azt mondta az orvos nem kell megijedni, de a korom miatt jó ha megyek genetikai tanácsadásra. Szerintetek emiatt elküldenek magzatvíz levételre?
2013. jan. 9. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak egy komolyabb ultrahangra küldenek el!
2013. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! Az Uh-t a SOTE II-ön csinálták elég alaposnak tűnt.
2013. jan. 9. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok ,kisfiam 5 hónapos,nagyfiam 12 éves. a nagyobbiknál van szívrendellenesség,ezért kötelező volt elmenni egy magzati szív ultrahangra. 20 illetve 28 hetesen. 20 hetesen szintén papolláris izmot láttak,ezért és a korom miatt azonnal küldtek genetikára. Ott erősen ajánlották a magzatvíz vételt,kaptam időpontot,és felvilágosítást. (Végül mindent számba véve,nem mentem el)

Beszéltem a kardiológussal,aki csak legyintett,el fog múlni.28.hétre nyoma sem volt.

A legelismertebb orvosnál voltam az I.sz Nőgyógy.klinikán Dr.Hajdú Júliánál (google-n rátalálsz)

2013. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Közben voltam a nőgyógyásznál elmondtam a problémámat és Ő is azt javasolta, hogy keresem fel Dr. Hajdú Juliannát és csináltassak szívultrahangot. Ő majd megmondja mi a teendő. Pénteken megyek a genetikai tanácsadásra. Meglátjuk sikerül-e elintézni, hogy mehessek a doktornőhöz.
2013. jan. 9. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A doktornő szerint a 20.hét a legalkalmasabb a vizsgálatra. Szerintem már most hívd fel és kérj időpontot,mert nem egyszerű bejutni.Persze menj genetikára,oda hamarabb bejutsz. Beutaló kelleni fog! Itt tudsz időpontot kérni: 06-1-459-15-82
2013. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!