Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 6+0 hetes várandós....

Ma vagyok 6+0 hetes várandós. Tegnap este volt egy kb 15-20 másodperces nagyon erős alhasi görcsöm, éles fájdalom volt, de aztán elmúlt. Ez rosszat jelent? Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Már vettem be ma 2 MgB6-ot, de most is érzek enyhe alhasi fájdalmat, émelygést. Tegnap még rendben volt az Uh, de még csak petezsákot és szikhólyagot láttak. Most aggódok a görcs miatt. féltem a babát. Jelenthet rosszat?

2013. jan. 10. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehet nem lenne rossz ötlet ha az orvosoddal beszélnél!

Ha tudsz pihenj sokat és szedd a magnéziumot.


34hkm

2013. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remelem, hogy semmi rosszat nem jelent. Ha nem verzel, barnazol, akkor talan nincs gond. En tegnap voltam pont 6 hetes, nekem is szep petezsak, ebriokezemeny + szivcsopulzalas is lathato volt mar, viszont ram nagyon ramijesztett a doki, mert folyadekot latott a petezsak mellett. Ugyogy most azt se tudom mi lesz, olyan mintha egy idozitett bomban ulnek, lehet elmegyek ma egy masik dokihoz. Drukkolok neked, hogy ne legyen baj!!! Irj, ha van valami fejlemeny!
2013. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Épp csak annyit barnázok, hogy látszik picit a fehér papíron, nem több. Most én is nagyon aggódok... Csak hétfőre vagyok kiírva Uh-ra. A mellem sem feszül annyira mint eddig. Jaj Istenem...
2013. jan. 10. 13:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha barnázol az nem biztos, hogy jó. Menj be az ügyeletre!
2013. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azzal ne törődj mikorra vagy vissza rendelve,ha most van gondod akkor most menj vissza!Nem fognak elküldeni ha megmondod mi a baj...Menj csak be!

Szorítok hogy minden rendben legyen!!

Majd írj!


Első voltam!

2013. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha barnázol az nem túl jó,de még nem biztos,hogy rosszat jelent.Én nem mennék a helyedben sehova nem hiányzik neked most a hüvelyi uh nem kell,hogy bolygassanak. Nekem is volt ilyen barnáztam megbolygattak * és el is kezdtem vérezni aznap este. Másnap pedig missed ab. A második terhességemet ugyan így kezdtem a dokimmal telefonon tartottam a kapcsolatot,mert azt mondta legyek türelemmel még nem vizsgál meg. 2 hétig barnáztam ez után meg vizsgált rendben volt minden. 2 éves a gyermekem :)

A lényeg,hogy nyugodj meg és beszélj hozzá lehet hülyeség,de én beszéltem,hogy maradjon velem ,mert nagyon várjuk stb.


Kitartás

2013. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is vissza mennék ez progi hiányra utal ir majd fel dupot vagy ultrot!
2013. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindamellett, hogy kérdezd meg az orvosod, azért, hogy valami megnyugtatót is írjak: én 8-9 héten egyik este összeestem a hirtelen fájdalomtól, annyira erős volt... aztán elmúlt egy pár perc alatt, és többet nem volt ilyen, de fájdogálás végig volt a 4-9 héten és nem lett baj.


(De barnázni nem barnáztam semmit, amiatt tényleg orvos, de azért nagyon ne izgulj, másoknak még vérezgetés mellett is egészséges babájuk lesz.)

2013. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudtam beszélni az orvosommal, aki szigorú pihenést írt elő és napi 3x1 utrogestant. Beszélt még 20-25%os vetélési arányról meg természetes szelekcióról, nagyon felemelő volt. Igyekszem bízni a kisbabánkban és nagyon szeretni. Azért jó olvasni, hogy volt már más is így és minden jól alakult végül!
2013. jan. 10. 18:37
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha bárki olvasná: ma voltam 6+4 hetes kontroll uh.on, minden rendben, már szívhang is volt ill 6 mm-es embrió.

Köszönöm a biztatást! :)

2013. jan. 14. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!