Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és magas fehérvérsej...

Terhesség és magas fehérvérsejt szám? Nagyon félek

Figyelt kérdés
HPV.-m van (16os)most voltam vizeleten és vérvizsgálaton.Egy P3-as gyulladás okozhat ilyet?(annyi volt a gyulladás)vagy vmi ennél is súlyosabb ok lehet?19.hetben vagyok és rettegek a babáért,bár eddig úgy van h megtarthatom.köszi minden választ!

2013. jan. 10. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is magas a fehérvérsejtem most még nem tudom hogy mit mond rá az orvosom de holnap kiderül majd megírom.
2013. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)rem semmi baj se veled,se velem:))
2013. jan. 10. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Na szóval megkérdeztem nekem azt felelte hogy valami gyulladásom van. De ez nálam a torokfájást jelezte a fehérvérsejt magassága. Sikerült be nyelnem valami vírust :) Szóval neked se lehet komoly bajod. De ha mész orvoshoz vagy a védőnőhöz akkor kérdezz rá.
2013. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!