Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinálnak Szombathelyen...

Gabi86 kérdése:

Hol csinálnak Szombathelyen 4D uh? Hány hetesen érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Amiről én tudok az a kórház, a Madentkóban a Dolce Vita és a Bencsik. Keress rá a neten ezekre. 24 hetes kor a legideálisabb. Én a Dolce-ba voltam és a Bencsik rendelőjében.Hány heets vagy? Kihez jársz?
2013. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

24 és 26hetes kora között a legideálisabb.De nekem gyönyörű felvételt készítettek a pofijáról a 32.héten is.

Német Levente is Bencsik dr. rendelőjében rendel,ő is csinák 4D-t és nagyon kedves,jó orvos.

Én hozzá mentem(mennék).

Bencsik dr.nál is voltam korábban,nagyon jó orvos.

2013. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi.és mennyiért csinál uh,ha szabad megkérdeznem?
2013. jan. 10. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:

én 15 ezret fizettem.(32.héten ultrahangos vizsgálat és 4D-s babamozi,amiről cd-t kaptam)

Ez Bencsik dr. rendelőjében a Német Levente dr.nál volt.

2013. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.én is a Német Leventéhez járok csak az sztk-ba,de úgy tudtam hogy neki nincs 4D uh gépe.azért nem is kérdeztem rá nála,de akkor kérek tőle majd időpontot és elmegyek.még egyszer köszönöm a felvilágosítást.
2013. jan. 12. 00:54
 6/6 anonim ***** válasza:

nem nála kell,legalábbis nekem ezt mondta.

A Bencsik rendelőt kell felhívnod és az asszisztensnőnek megmondani a telefonban,h a Német dr.hoz szeretnél bejelentkezni.

Így kaptam én is az időpontot.

2013. jan. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!