Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az az időszak (terhessé...

Melyik az az időszak (terhességi hetekre gondolok), amikor a legaktívabb a baba a pocakban? Mikortól van az, amikor már esetleg kellemetlen, fájdalmas a mocorgása?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom,hogy fájdalmas bármikor is.

Mindenképpen az utolsó trimeszterben aktívabb,de ez leginkább azért érezhető mivel már nagy a baba és kisebb a hely.De soha nem volt fájdalmas,vagy kellemetlen.a kellemetlenség abból adódik,hogy minél nagyobb a pocak annál körülményesebb pl. az alvás ,esetenként a mozgása a kismamának.

Nekem soha nem fájt,nem még csak kellemetlen sem mikor ficergett a kisfiam a hasamban. :)

2013. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, és kb 2-3 hete bizony van olyan mozgása a fiamnak, ami igencsak kellemetlen, néha fáj is...
2013. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elég vékonyka vagyok és nekem azért szokott kellemetlen is lenni a mocorgás.Elvileg a 20.héttöl a 32.ig a legmozgékonyabbak mert akkor még van helyük,de minnél nagyobb a babád annál jobban érzed ha mozgolódik.Nekem egy igazi örökmozgó a lányom..kb 2napja kezdett kevesebbet mozgni.36hkm
2013. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem van hogy "fájdalmas" "kellemetlen" a mozgása. nem is igazán mozgás ez, valahogy a bordáim alá nyomja a lábacskáját, és feszíti kifelé... hát nem a legkellemesebb érzés, ilyenkor nem tudok ülni, akkor még rosszabb. ezt kb a 26-27. héttől csinálja.

de nem panaszkodom, imádom mikor nyüzsizik a pocakomban :)

2013. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25. héttől 35. hétig elég aktív

Az utolsó 1-2 hétben nekem elég fájdalmas volt.

2 gyerekes anyuka

2013. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!