Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldököm alatti barna csik...

A köldököm alatti barna csik hány hetesen jön ki? Mindenkinek kijön?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm 14 + 3 napos vagyok.

nem tudom mitől függ nem vagyok soványka...husis a hasam...


2009. aug. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, én 38 hetes vagyok, nem jött ki még(sovány voltam..bár már nem vagyok:D 23kg plussz.(egyébként a kislányomnál kijött kb 30 hetesen..lenttől a gyomorszáj közeléig.szerintem nem függ a has állagától..
2009. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 15hetesen kezdett kijönni, a színe közepes, egészen a hasam aljától a mell alatti részig tart. 25hetesen bebarnult a mellbimbóm körüli udvar, és ott is kijött 1-1 barna csík a mellemen lefele, ez viszont egyre barnább. Az alkatom normál.


35hetes pocis

2009. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 20 hetesen jött ki,ami érdekes a nővéremnek szülés után jelent meg.Üdv 32 hets km
2009. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a választ akkor ez változo akkor várok vagy kijön vagy nem!:-))
2009. aug. 28. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó. Ez a híres csík nekem már a terhességem előtt is megvolt :) :)

Most hogy babós vagyok csak konkrétan láthatóvá vált :)

2009. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!