Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hét körüli kismamák! Hogy...

35 hét körüli kismamák! Hogy bírjátok a terhességet? Én már nem bírom :- ( Hogy lehetne könnyebb?

Figyelt kérdés
Alig várom már, hogy megszüljek. Kegyetlenül nehéz még megmoccanom is a nagy pocakom miatt. Se ülni, se feküdni, se állni nem bírok. A hátam leszakad. Nyögök mint egy öregasszony. Úgy érzem mintha 10 kg kővel kilennék tömve mint az a farkas a piroska és a farkasból. Azt az egyet szeretem amikor mocorog a babám és simizhetem. De szülés után még jobb lesz simizni. Lassan elérem a 100 kg-t is olyan sokat híztam. Szerintem ez is közre játszik a tehetetlenségemben. Már csak 5 hét van de hogy húzom ki ha már napról napra rosszabb? Megakarok szülni most rögtööön!! :( Természetesen nem bántam meg és ez a szenvedés ezzel jár amit én vállaltam is de annyira nehéz :( Mindig csak nézegetem a babám 4D-s képét és ha ránézek is csak azt érzem, hogy most rögtön szülni akarok mert látni akarom már, hogy milyen! :( Még a türelmetlenség is rátesz! :(
2013. jan. 12. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
de jó neked, hogy 35 hetes vagy :) én még csak 14 de úgy érzem minden perc egy óra :D
2013. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én most érzem úgy! :( Az eleje nagyon gyorsan elment :)
2013. jan. 12. 16:16
 3/21 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok és én is nehezen bírom én még dolgozom és annyira elfáradok estére hogy tegnap már majdnem el sírtam magam.

Leszakad a hátam és hulla fáradt vagyok imádom amúgy a babámat és állandóan nézem én is a képeket róla!

Én ha kicsit önző is vagyok de örülnék ha 37-38 hétre megszületne

2013. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én úgy voltam vele, hogy a 36. hét betöltése után jöhet bármikor. De már azt sem bírom megvárni :( Most még csak 34+3 hkm vagyok. :(
2013. jan. 12. 16:23
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát teljesen megértelek szörnyű ez a várakozás de neked már csak 5 hét nekem még 10 :)
2013. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Emlékszem hogy nyavajogtam az elején, hogy nem nő a pocakom. Mit meg nem tennék ha most akkora lehetne!!! :D Nem szenvednék az biztos!
2013. jan. 12. 16:28
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem a babám nem egy nagy mozgó de kicsit örülök is neki mert ha még állandóan szét is rugna akkor nem tudom mi lenne:)
2013. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szia! bizony ilyenkor már nehéz! én a 35.héten levegőt is alig kaptam,de mióta leszállt a hasam kapok levegőt,de a hasamat még nehezebbnek érzem.én most 98 kg vagyok,de 90 ről is indultam.én is türelmetlen vagyok már mert 39+3 vagyok és sokat görcsölök meg keményedek.az éjszakáim borzasztóak.fordulni alig bírok az ágyban,boltba meg már le se tudok menni,a párom szerez be mindent.én is nagyon várom már h megszülhessek,ugyanakkor félek is,mert első baba.
2013. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsésnek mondhatom magam,nem sokat hiztam,nem fáj semmim,egyedül sokat keményedek mostanában ez kicsit aggaszt.nagyon várom már én is h karjaimban tarthasam a kis manómat.nekem még 8hét van hátra de én sem bánnám ha elöbb kibujna:) kitartást mindenkinek és könnyü szülést:)
2013. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Szia!

Én 34+3 napos vagyok,megértelek,én is úgy érzem már nem bírom sokáig.Én is sokat híztam igaz vizesedek is,nehezen megy már minden.Éjjel alig alszom,napközben hamar elfáradok.Mondtam a dokimnak,hogy akár 1-2héttel előbb egész nyugodtan megszülethet a Baba. :)A hasam még nagyon fenn van alig kapok néha levegőt.Második Baba lesz az elsőnél fele ennyit nem szenvedtem.Igaz félek a szüléstől,most kezd bennem tudatosulni,hogy mi vár rám.Én is amikor nagyon elkeseredek,akkor megnézem a 4D-s képét és egyből jobb kedvem lesz,kíváncsi vagyok mennyire fog hasonlítani.Remélem hamar elmegy ez a pár hét.Kitartást Neked is!

2013. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!