Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ki az akinél decembe...

Kismamák! Ki az akinél decemberben fogant meg a baba?

Figyelt kérdés
Várjuk együtt a kis babóca érkezését, osszuk meg tapasztalatainkat. Ki mikorra van kiirva, orvosi vizsgálatok? Tünetek, hányadik baba?

2013. jan. 12. 22:10
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
nekem második baba, dec.6-10-ig menstruáltam ,azóta nem jött meg, 2 pozitív tesztet csináltam, orvosnál még nem voltam, mert kb.5 hetet töltöttem, megvárom a 6 hetet !De már alig várom!Az első baba kislány 17 hónapos, császáros !
2013. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csütörtökön voltam dokinál aki megerősitet abba , hogy tényleg baba lesz . A doki azt mondta 6 hetes vagyok . 3 baba lesz . Kettő kisfiú kistesója lesz majd . Dokihoz február első hetébe kell majd mennem . Nincs semmi,bár a fiúknál se volt egyszer se hánytam volt hányingerem semmi .

2013. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Nekem első baba lesz, nagyon várjuk. A héten teszteltem pozitívat. Most vagyok vagyis még 15percig 4hét+1nap, vasárnap már 4hét+2nap lesz. Orvosnál még én sem voltam, de szerintem jövőhéten v utána héten elmegyek, mert sajnos én eléggé görcsölök, igaz tegnap nem de ma nemolyanrég volt egy kb. 4-5perc erős görcsöm, nem biztos h van akkora jelentősége mert egész nap nem volt semmi csak 2nappal ezelőtt. Szedek magne b6ot. Tudom h ilyenkor tágul a méh...de majd meglátjuk...nyugodtabb lennék...
2013. jan. 12. 23:47
 4/60 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 24-èn volt peteèrèsem. Pènteken voltam dokinàl,mert màr volt egy vetèlèsem,ìgy kapta utrogestant ès kedden megyek uh-ra. Akkor leszek 5hetes 2 napos. Nagyon vàrom màr :)
2013. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nekem december 3. án volt egy szép tüszőm és repesztő injekciót kaptam. Most vagyok 8 hetes terhes és hétfőn megyek először dokihoz. 2. babám lesz az első egy már 3 éves kislány. Furcsa mert a lányommal a 6. héttől piszok rosszul voltam, reggeltől estig hányinger, most meg a 7. héten kezdődött de csak hébe hóba és inkább esténként vagyok rosszul, nappal kuty bajom, ja meg piszok álmos vagyok ma 3x aludtam rövidet :-). kisfiút szeretnénk az egészség mellé. bár a lányom kislányt akar természetesen. Örülnék nagyon ha a jövőben megosztanánk egymással a várandóság élményeit, tapasztalatait... Eddig csak oylan csapatokban voltam akik a hónapokban reménykedtek, de most jó végre babásan megosztani a napokat :-) . Az én számításom szerint augusztus 26. ra van a szülés dátuma.
2013. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
nov 18 volt meg utoljára dec 4 fogant meg és augusztus 25re vagyok ki irva ma kezdem a 8 hetet:)4dik baba
2013. jan. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én ma vagyok 5 hetes 4 napos, december 5én jött meg a havim utoljára, e hét csütörtökön voltam dokinál, láttuk a petezsákot és benne a szikhólyagot :) Volt már két vetélésem (egy spontán, egy missed ab műtét 10 hetesen), így én még annyira nem élem bele magam a dolgokba. Elvileg szeptember 11.re vagyok kiírva!Első baba lenne!Tüneteim egyenlőre csak a mellfájdalom, álmosság, meg néha néha hányinger, de nagyon enyhén!Duphastont és vérhigítót szedek!Hát, röviden ennyi :)
2013. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Örülök h ilyen sokan irtatok igen én is csak olyan csoportokban voltam eddig ahol nem vártuk a mensit:) most nekem sincs semmi tünet vagyis ma elég jól vagyok, mellem már duzzad, de csak enyhén érzékeny. Mondom csak 2 naponta ez a görcs zavaró. De látom én vagyok a legfiatalabb 4hét 2napos. Eredetileg 7. Héten tervezem h dogihoz megyek, nagyon sokat fekszem pihenek. Milyen vitemint szedtek kismamik? Mindenki vigyázzon magára és a kis babócára:)
2013. jan. 13. 09:51
 9/60 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én ma vagyok 5+1napos.Ő lesz a 3.babánk,vagy már két kisfiam.3,5és 21hónapos. Sajnos nyáron volt egy vetélésem 6,5hetesen így egy kicsit félve várom a biztosabb 12.hetet,hogy betöltsem.Én most 2napja(péntek) csináltam a pozitív tesztet,így legkorábban holnap mennék dokihoz,ha sikerül eljutnom a két kicsi mellett.A család még nem tudja.

A doki azért lenne fontos,hogy megnézze minden ok-e.


Kedves 4-es válaszoló neked automatikusan írta a Utrogestant tablettát? Jó lenne,ha ez segítené,hogy velünk maradjon.


Akiknek nem jelzi ki a nevét a GYK megtennék,hogy írnak alá egy monogramot vagy bármit,hogy könnyebb legyen követni,ki kicsoda...? :) Köszi


Iza

2013. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

Még annyi,hogy dec.8-án volt az utolsó vérzésem. Elméletileg 25-én volt ovulációm és mi 23-án voltunk együtt.

Nagyon remélem,hogy így sikerült egy kislányt összehozni!;) Már nagyon szeretnék!

Szept 17-re jön ki a szülés napja.

2013. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!