Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Régen volt a TVbe a "Nem...

Régen volt a TVbe a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" műsor-sorozat. Volt közületek olyan, aki nem tudta, vagy csak nagyon későn tudta meg hogy terhes? Bármilyen okból kifolyólag.

Figyelt kérdés

Olyan esetek érdekelnek, mint abban a sorozatban is volt.

Köszönöm :)


2013. jan. 13. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
még most is megy hétköznap 22:15kor:) én is kíváncsi vagyok ha nem baj olvasgatom én is.
2013. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol szokott menni ez a műsor?
2013. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Én nekem hasonló történetem van . A 6. Hónap felénén kb.derűlt ki hogy jön a béby . Van már 3 másik gyerekem és nem terveztük a kicsit ezért fogamzás gátlót szedtem . A 2 és a 3 terheségemnél rajtam maradt kb. 10 kg sajna nem tudtam leadni így úgy nezten alapbó mint aki megvan hízva de nem erdekelt . A többi terheségnél hánytam komoly hányingerem volt , szédültem . Ennél semi panasz nem volt . Még a menstruáciom is megjött ( mint kiderült csak hüvelyi vérzés volt ) , persze rövidebb volt , meg más szinű de 3 gyerek melet megjött megjött nem álhatok meg . Majd ugye Júniuba uhra kelet mennem , és ott derűlt ki , hogy akkor jön a következő béby . Nagyon meglepődtem . Ő kisfiú , egy igazi kis csoda . A terheségem vége felé se látszodot meg , szóval ha nem kelet volna uhra ennem észre se vettem volna . Kb. Ennyi. Agusztusba megszütet Benet .

Egy 6,3,2 éves és egy 5 hós kisfiu anyukája .

2013. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló! Az én kisfiam is Benett, 8 hó-s. Gratula a négy gyerkőchöz. Nekem három fiam van:) Bocs az offért.
2013. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak: A TLC-n van a műsor minden hétköznap este, ha jól tudom :)
2013. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak azt hiszem nekünk már nincs az a csatorna :)

És igen, ilyen esetekre gondoltam :) Örülök, hogy minden jól alakult nektek :)

2013. jan. 13. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
1válaszoló vagyok. igen a tlc-n megu. szoktam nézni:) 24 hkm
2013. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem hallottam erről a műsorról.Mi a férjemmel rajta voltunk a babaprojekton.Nem jött össze így elmentünk kivizsgáltatni magunkat.Férjemnek a spermai totál a 0án voltak.Orvos mondta kár vitaminokat szedni mert esélytelen hogy természetesen úton teherbe essek.Letetunk a babárol,dolgoztunk hogy legyen megtakarított pénzünk a lombikra.Rákszűrésre mentem ahol kiderült 12hetes terhes vagyok.Abszolút nem vettem magamon ésszre semmit.Tesztelni sem teszteltem mert minek. :) igaz a menzeszem kimaradt de szokott össze vissza megjonni.Én örülök hogy így alakult,legalább nem kellett annyira aggodnom az első trimeszter miatt
2013. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az egyik ismerősömnek volt ilyen.

már a változó korban volt, nem jött meg neki, azért elment dokihoz, aki mondta, hogy természetes mert már abban a korban van. viszont talált egy cisztát a méhében. teltek-múltak a hetek, aztán mikor kiment dolgozni a szőlőbe (vidéki asszony lévén) és lehajolt megmozdult a ciszta. mesélte az egyik ismerősének, hogy mit érzett. elmentek az ismerős nőgyógyászához aki megállapította, hogy a ciszta rendben fejlődik, 6 hónapos magzat formájában...

most 23 éves az a bizonyos ciszta.

gondolom a doki sem hitte, hogy egy idősebb nő teherbe eshet, nem is vizsgálta olyan alapossággal, meg gondolom milyen jók lehettek a vizsgálathoz szükséges eszközök.. ezt a történetet elhiszem, mivel az anya észre vette a magzatmozgást. ami a TLC-n megy azok nekem kicsit sántítanak... szerintem inkább nem akarnak tudomást venni a terhességről, és a végén már el is hiszik.

a szülésről nem is beszélve. több olyan anyuka van aki már szült természetes úton, a szülési fájdalmat nem lehet összekeverni semmivel.

de ez az én véleményem :) bocsi a végén az offért :)

2013. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!