Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhesség jobb vagy...

A második terhesség jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
csak arra lennék kíváncsi ,hogy a második terhesség könnyebb mint az első vagy ugyan az az érzés mint az elsőnél ?
2009. aug. 29. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 2. terhességem, de sokkal nehezebben viselem mint az elsőt. Az elején a hányingertől szenvedtem, aztán állandóan fáradt voltam, már hatalmas a hasam, semmi sem jó, minden csak nyűg. Az elsővel semmi bajom nem volt, nagyon könnyen viseltem, de reménykedem hátha a szülés könnyebb lesz:)

34 hetes kismami

2009. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A másodikkal még csak 14 hetes vagyok, de ugyanaz, mint az elsőnél. EGy kicsit fáradékonyabb vagyok, de hát a 14 hós lányom miatt nem is vagyok tök kipihent, mint az elsőnél. A nagy melegben kicsit néha szédelgek-de ki nem?

Amúgy semmi más tünet, ugyanúgy nem vagyok rosszul, mint az elsőnél, semmi bajom nincs. Remélem így is marad.-)

2009. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NEKM AZ ELLSŐVEL VOLT A LEGTÖBB GONDOM A MÁSODIKNÁL CSAK FELE ANNYI A HARADIKNÁL PEDIG SEMMI


a szülés is fele annyi idő alatt lezajlott a nagy 8 óra az első fájától a kisebbik 4 óra a haradikat még nem tudom de a hétvégén remélhetőleg kiderül az is

2009. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. szörnyű minden nap hányok és 2 hetente bevérzek aminek nem taláják az okát.Az elsővel semmi gondom nem volt.

16 hetes km

2009. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most kezdem a 16. hetet a második babámmal, tehát még az elején vagyok, de eddig sokkal jobb. Az elsőnél sem voltam rosszul, viszont fáradékonyabb voltam, volt egy bevérzésem és állandóan csak aggódtam, türelmetlenkedtem, mert munkán kívül nem vonta el semmi sem a figyelmemet.

Most eszembe sem jut sokszor, hogy terhes vagyok, telnek a napok, telnek a hetek, szinte csak most határoztuk el, hogy jöhet a második baba és már itt járunk. Szinte semmi sem nyugtalanít, tudom, hogy minden rendben lesz, sokkal boldogabb vagyok, mozgékonyabb, bevérzésem sem volt.

(Igaz, hogy még a nagyobbik gyerek is csak kilenc hónapos, mellette nem tudok ellustulni.)

2009. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek könnyüszülést kisvánok és sok egészséget a kisbabáhz..
2009. aug. 29. 21:27
 7/7 A kérdező kommentje:
helyesbítek a babákhoz..
2009. aug. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!