Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem valamit ajánlan...

Tudnátok nekem valamit ajánlani állandó émelygésre? Már nagyon kellemetlen!

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
B6 vitamin
2013. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már az is hiába!!!! :(
2013. jan. 15. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hányingeren egy korty jéghideg coca-cola segített bár sokan mondták, hogy nem szabad meg ez meg az..., mégis egy egészséges kislányom született és semmi baja nem lett attól a napi 1-2 kortytól. Mostmár 3hónapos nagylány :-)
2013. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyömbér ízű üdítő sokat segített, de szerintem csodaszer nem létezik, ezt ki kell bírni. Idővel elmúlik.
2013. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, én nagyon sok kismamától hallottam a hideg cola verziót, sőt a védőnőm is mondta, hogy volt már olyan kismamája, akinek végül már ő ajánlotta, mert semmi, de semmi nem segített rajta, a gyömbéres üdítő vagy tea is be szokott válni, nálam a "kezdődik az émelygés bekapok egy falat kekszet" változat volt hatásos, kitartást :-) 22 hkm
2013. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!