Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az újszülött baba egy szobában...

Az újszülött baba egy szobában legyen a szülőkkel, vagy külön? Mit gondoltok erről? Nálatok hogyan van vagy volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 14:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Én költöztem a babaszobába, nekünk ez vált be :)

Aztán olyan 7-8 hónapos korában visszaköltöztem a hálószobába.

2013. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
4 hétig vele aludtunk a szobájában. utána átköltöztünk a sajátunkba. sokkal jobb volt mindenkinek.
2013. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Az újszülött ott érzi jól magát ahol kéznél van ahol az élet zajlik. Neked is egyszerübb lesz úgy hogy nem kell állandóan sétálgatni hozzá éjszaka.

ha szoptatod akkor meg főleg. aztán ahogy okosodik egyre többet lesz fent úgyis oda kívánkozik ahol Te is vagy és ha a lakás másik felében van a babaszoba nem fog ott játszani . megy oda ahol Te vagy .


kb. két éves korig . szv. nem feltétlenül kell neki saját szoba.

2013. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Velünk volt egy szobában kb. 1 éves koráig, utána külön szobája lett. Eleinte hiányzott is. :)
2013. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
6 hónapig volt a lányunk a mi szobánkban, a saját ágyában aludt. Aztán minden gond nélkül áttettük a saját szobájába. A 2. gyerekkel is így fogjuk csinálni.
2013. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Külön vagyunk a kezdetektől. A párom nagyon fáradt, mire hazaér, szüksége van arra, hogy éjjel aludjon, és ez csak így kivitelezhető. A kapcsolatunknak is jót tesz, hogy ha már egész nap itt van kinn a baba, legalább este kicsit kettesben legyünk.
2013. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Születése óta külön szobában van, azóta a kistesó is csatlakozott hozzá. Nem nagy a lakásunk és a két szoba egymással szemben van, szóval annyira azért nem elszeparált.
2013. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

Mi ugy tervezzük, hogy első perctől külön. Sztem így lesz a legjobb mindenkinek. Ő ezt szokja meg és nem lesz majd hiszti mikor kikerül, nemis lesz anyám asszony katonája sem és a párkapcsolatunk sem fog igy rámenni. :)

35hkm

2013. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
velünk lesz ha megszületik aztán beköltözik később a tesókhoz :)))
2013. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
velünk egy szobában lesz, mivel első baba, így biztonságosabbnak érzem, ha ott van mellettem. ha éjjel sír, és párom nem tud aludni tőle, akkor kimegy majd a másik szobába aludni. nála is egyértelmű volt, hogy velünk lesz, nem is volt kérdés :)
2013. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!