Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit vesztek ki ebből az UH...

Ti mit vesztek ki ebből az UH képből?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 17. 11:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha jol sejtem az a combcsont de magán a képen nem igazán ismerem fel mi hogy lenne
2013. jan. 17. 11:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is itt a combcsont hosszt mérik.
2013. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de te sem tudod kivenni hogy a babám hogy helyezkedik el?
2013. jan. 17. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon, bár én nem vagyok nagy UH zseni.
2013. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a koponya felülnézetből. Jobbra látom az orrcsontot.
2013. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]



ez a koponya

2013. jan. 17. 12:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Combcsont! A kép jobb oldalán van, hogy FL, ami a combcsont rövidítése, a koponyás képen pedig a BPD látható ugyanazon helyen. Ebből valószínűsítettem, hogy a képen a combcsontot méri éppen, ami 36.8 mm, 21 hetesnek felel meg, a BPD pedig 47.2 mm, ami 19+6 hetesnek felel meg. Akkor most kb. 20 hetes terhes vagy, ugye? :)
2013. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolso,20+2hetes vagyok,én is ugy sejtettem hogy az a combcsont de arra lettem volna kiváncsi hogy a képen felismertek e valamilyen testrészét vagy hogy milyen pozicioban lehet itt a babám mert én nem igazán látok rajta semmit,mert az ha a combocskája akkor hol van a lábacskája,be van hajlitva vagy nem is tudom,nem ismerném fel hogy ez egy baba ha nem tudnám
2013. jan. 17. 13:09
 9/12 Golan Trevize ***** válasza:

Alulról vagy felülről van a kép.

A baba a kép bal oldala felé néz.

Az éppen mért comcsonttal majdnem párhuzamosan, kicsit lejjebb látszik a másik combcsont.

2013. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7. vagyok

Bocsi, akkor kicsit félreértettem, azt hittem, hogy abban sem vagy biztos, hogy a combcsont-e. :) Amúgy mikor először megnyitottam a képet, még a mérést sem láttam rajta, azt hittem, hogy rosszul van megállítva a felvétel. Szóval tényleg nem nagyon lehet kivenni semmit, de ha jobban megnézem, így, hogy már tudom kb. mi látható én is úgy gondolom, hogy alulról lehet fényképezve és jobbra van a baba feneke. De tényleg nehéz, hogy a csont alatt az a lábfeje lenne, vagy a medencecsontja. :) Szerencsére nem is nekünk kell ezeken kiigazodnunk, hogy minden rendben van-e.


Boldog babavárást!!!

2013. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!