Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is úgy érzitek 36 hetesen...

Ti is úgy érzitek 36 hetesen mintha egy "óriás" lenne a pocakotokban? :-)

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, bár később kiderült, valóban óriás volt :)

4150 g és 58 cm :)

2013. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

34 hetesen ér válaszolni? :)

olyan fura, hogy már nem igazán van helye úgy rugdosódni, mint mondjuk a 26. héten, most inkább csak kinyomja magát, meg szinte minden mozdulatát érzem. imádom :)

2013. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hűha tényleg! :) Nehéz volt a szülés? Úgy érzem nekem is nagyon nagy baba lesz. A pocak alapján is. Kiváncsi leszek :)
2013. jan. 17. 23:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is még kinyomta magát 34 hetesen, de inkább már nyújtózkodás szerűnek érzem. És minden mozdulatánál mintha ki akarnék pukkadni :D
2013. jan. 17. 23:13
 5/9 QueenRavenna ***** válasza:
14%
Jajj oda ne szårjak..
2013. jan. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off: Na, már ide is beír egy bunkó. Remek.

Kérdésre: igen, és épp tanakodom, hogy nem kellene-e 62-es rucikat is előkészíteni...

2013. jan. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hát elég nagy meglepetés volt, mert ugyan a pocakom hatalmas volt, de a dokim végig azt mondta, hogy átlagos baba lesz, ne aggódjak, "könnyű szülés" lesz, mert széles a csípőm. Még a szülőszobába menet is azt mondta 3300-3500 g körül lesz.

Aztán szegénykém már a szülőcsatornába se nagyon akart belebújni, úgy nyomta bele egy markos legény a hasamon keresztül egyik nyomásnál. És a kitolásnál is segített a doki, gyakorlatilag együtt szültük meg, mert én is nyomtam, meg ő is belekönyökölt a hasamba. Elég durva volt, de legalább nem tartott sokáig...a varrás annál inkább, vágtak is, meg repedtem is rendesen :(

De ez a kis angyal mindent megér, már 9 hónapos örökmozgó locsifecsi csajszi :)))

Jah, és hogy még jobban "megnyugassalak", az utolsó hetekben nőtt a legnagyobbat, illetve hízott :)))

2013. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, hogy 2995 gramm a babám :) Mennyi lehet akkor majd a végén? :)
2013. jan. 18. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:

húha, jó nagy már most :)

de ez csak egy becsült súly, lehet elszámolták, mint az első válaszolónak is. ki tudja? majd szülésnél kiderül :)

2013. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!