Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Megis terhes...

Mi lehet ez? Megis terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A problemam az hogy 3honapja veszitettem el a szuzessegem,de mind harom honapban megjott a menstruaciom ugyan annyi mennyisegben es az allaga is ugyan olyan volt...viszont par napja figyeltem fel arra hogy a hasamnak furcsa az alakja es mintha egy kicsit puposabb lenne...ez mi lehet? lehet hogy megis terhes vagyok?

2013. jan. 21. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom.Nem védekeztetek egyébként?
2013. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig,de nem tartott tovabb az aktus par percnel ,es egyszer sem elvezett el..sot meg a kozelebe sem ert ...
2013. jan. 21. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
biztosan nem vagy terhes. felfújódtál, hormonális változások, esetleg egy enyhe gombás fertőzés pl (nem kell megijedni, előfordul azoknál, akik szexuális éeltet élnek) ilyesmik állhatnak a háttérben. de tuti nem vagy terhes!
2013. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy terhes vagy.

DE ha nem is szeretnél az lenni, akkor védekezzetek rendesen, mert az előváladéktól is teherbe eshetsz, és ahhoz nem kell az hogy orgazmus közeli állapotba legyen a fiú.

vigyázz magadra!

2013. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet hogy megnyugodj,és máskor védekezzetek.
2013. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előváladékban is lehet spermium, és menstruálhatsz is (bár valóban másnak kellene lennie a vérzésnek) , de én a helyedben vennék egy tesztet, nehogy 2 hónap múlva még jobban megijedj ha ne adj Isten...
2013. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!