Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
26.hétben vagyok eddig sztk-ba jártam ugyanahhoz az orvoshoz megnéztem mikor rendel és akkor mentem, most akartam beszélni az orvossal hogy nála szülök, és azt mondta gondolkodjam el hogy esetleg a sote-n válasszak orvost mert lehet hogy a picik koraszülöttek lesznek és itt nincs koraszülött osztály és akkor át fogják szállítani őket, ezt eddig senki nem mondta. csakhogy az messze lenne villamos,metró igy is hamar kifáradok nem tudom hogy bírnám, de azt se akarom hogy elvigyék őket és cukros vizzel meg tápszerrel itassák őket. egyre sürübben kell orvoshoz menni, meg azt is mondják hogy nagyok a babák, lehet hogy nem lesznek koraszülöttek nincs rá garancia hogy bent maradnak végig

2013. jan. 21. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha a 36. hét előtt beindul a szülés, és oda mentek be, nem küldhetnek el!!!
2013. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!