Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Sote II-n szeretnék szülni...

A Sote II-n szeretnék szülni tudnátok orvost ajánlani aki nem horribilis árat kér?

Figyelt kérdés
ikreket várok nincs sok pénzem

2013. jan. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

dr. Galamb Ádám.

Fiatal, alapos, lelkiismeretes. Még akkor is, hogyha egy fityinget nem adsz neki. Nem mond konkrét árat. Mindenki annyit ad neki, amennyit gondol.

Én lassan 2 éve szültem nála. Csak ajánlani tudom.

Nincs elszállva magától, nem pénzéhes. A mobil számát is megadja, bármikor lehet hívni, ha gondod van.

2013. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval nekem császárom volt nála másfél éve..csak ugyanazt tudom írni mint az előttem szóló..rendes , lelkiismeretes..nincs fix tarifája, ha magénba mész az 7000ft volt tavaly de szülésnek nincs fix..feleslegesen nem hív magánba..
2013. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg privibe tudnátok telefonszámot adni, ahol elérhetem? köszi a válaszokat
2013. jan. 22. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

dr.Lintner Balázs vagy dr.Timmermann Gábor

Mindkettő,fiatal,rendes orvos

2013. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte Mindenkit ajánlani tudnék!

dr.Sobel Gábor

www.sobel.hu

dr.Timmermann Gábor

www.timmermann.hu

dr.Sziller Péter

dr.Sipos Miklós

Én dr.Siposhoz járok, teljesen megvagyunk vele elégedve!Nagyon elfoglalt, mert sokan járnak hozzá, de megéri, lelkiismeretes, nyugodt, alapos, és emberségből is 5-ös!

Jó egészséget és babavárást!

35hkm

2013. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!