Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 5-6 hetes terhességet már...

Egy 5-6 hetes terhességet már kimutat a teszt? És egy 5-6 hetes terhességnél tapasztalható bármiféle elváltozás? Gondolok itt haspuffadásra, hasfájásra. . . Illetve már látható ez?

Figyelt kérdés
2007. szept. 8. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia.

5-6 hetes terhesség még túl kicsi ahhoz,hogy la´tni lehessen.Ultrahangon la´thato´,dekívülröl semmi elváltozást.

Hasfa´jás lehet,mert nö a méhed.Az enyém is fa´jt.

Egy 21.hetes kismama.

2007. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A tesztnek is ki kell mutatnia. Én szédültem csak amikor ennyi idős várandós voltam. Lehetnek el más jelei is persze.

Egy 39 hetes kismama

2007. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A TESZT MÁR 24 ÓRÁN BELÜL IS KIMUTATJA,HOGY TERHES VAGY.NEKEM NEM VOLT SEMMIFÉLE ELVÁLTOZÁS CSAK RENGETEGET ALUDTAM
2007. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Már 10 napos terhességet kimutatnak a tesztek. Velem is így volt. Nekem folyamatosan ég a gyomrom, émelygek, de nem hányok. Fájdogál a hasam, kemény, puffadt, székrekedéssel küzdök, bizonyos ételektől rosszul vagyok (pl. édességek). Az orvos uh-on csak egy foltot lát még, de már kitapintható kézzel a számára.Gratulálok!

2007. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyorstesztek többsége az elmaradt menstruáció első napjától kimutatja a terhességet - bár nekem csak egy héttel később mutatta ki -, de hat hetesen már biztosan. Ilynekor csinálták nekem az első ultrahangot is, amikor megállapította az orvos a terhesség tényét. Szóval ha nincs kedved fizetni egy-két ezrest a tesztért, akkor menj el a nőgyógyászodhoz, másnapra megmondja az eredményt vizeletből ő is, ráadásul az sokkal biztosabb, meg ha a gyorsteszt pozitív, akkor úgyis el kell menned az orvoshoz, és megcsinálja a vizeletvizsgálatot, szóval így megspórosz egy felesleges pisilést :)
2007. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
5-6 hetes terhességet kimutat a teszt! A beágyazódást követően elkezdődik egy HCG nevű hormon termelődése, ami a vizeletből kimutatható pl.
2007. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Ma már olyan érzékenyek a tesztek többségei,hogy akár 3 napos terhességet is kimutatnak.Ez tény.Szép napot!!!:)
2007. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!