Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális terhesen a láz?

Normális terhesen a láz?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok még nem érzek rosszul létet de már párszor be lázasottam.
2013. jan. 26. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha láz alatt 38 fok fölötti hőmérsékletet értesz,akkor az szerintem valamilyen más betegségnek a jele.Ha valóban lázad lenne,csak Panadollal csillapítsd!
2013. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 frászkarikaborsó ***** válasza:

hőemelkedés normális, 37,5 felett viszont már nem, ha ennél magasabb, menj orvoshoz.

(a hőemelkedés a megemelkedett progeszteron szint miatt normális)

2013. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
37.8 volt hetfőtöl.. Tegnap 39.5 Most 38 féltem a picim :-(
2013. jan. 26. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A láz nagyon káros a babára, muszáj csillapítani, mert el is vetélhetsz! Próbálj hűtő fürdőzni, ha nem megy le - az előttem szólóhoz csatlakozom - , panadol. orvoshoz menj el mindenképpen.
2013. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A láz különösen veszélyes korai terhességnél. Anyum pl emiatt lett vak egyik szemére. Nagyim 2 hónaposan lázasodott be, akkor alakult ki a szemnél valami, ez lett belőle.
2013. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes a láz és a bacik, vírusok! Én a 4-5. héten voltam beteg és bajt is csinált.:(
2013. jan. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális. Én 9hetesen mentem lázzal és torokfàjàssal a házidokihoz ès Augmentint kaptam. 2nap után semmi bajom nem volt. Az orvos szerint augmentint szabad szedni indokolt esetben. A láz többet árt. Addig amig nem jutsz orvoshoz addig panadolt vagy algopirint szedhetsz.

Jobbulást kivánok.

30hkm

2013. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!