Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés közel a 40-hez. Ti...

Szülés közel a 40-hez. Ti hogy éltétek meg? Császár vagy természetes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan még csak 34 voltam, amikor a kisfiam született, de a barátnőmnek 41 éves korában született az 1. babája. Teljesen egészséges terhessége volt, a szükséges vizsgálatokat elvégeztette, és simán szülte meg a kisfiát, komplikációk nélkül. A kisfiú most 6 éves. Minden jót Neked!
2013. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még 32 vagyok, de mikor 2010-ben bentfogtak a kórházban terhesen, akkor a kórteremben volt egy 39 éves terhes nő. Nem emlékszem, mi volt a probléma, de úgy volt, hogy császározzák, a nő is ezt szerette volna, félt a természetes szüléstől. Volt már 2 nagyobb gyereke. Végül egyik éjszaka beindult nála a szülés, el is vitték szülőszobára. Másnap délelőttre már meg is szült végül természetes úton, nem volt a szülés alatt semmi probléma, azt mondta, könnyebb volt, mint amire számított.
2013. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 37éves voltam könnyebb volt a szülésem mint 20éves koromban. a szülés rendben zajlott hüvelyi úton.34.hétre szültem probléma mentesen!sok sikert
2013. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!