Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt veszélyeztetett...

Vannak itt veszélyeztetett terhes kismamik?

Figyelt kérdés
Miért lettetek veszélyeztetettek?hányadik hétben vagytok?
2013. jan. 28. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok most. 6. hét óta itthon vagyok, mert barnázgattam sokat. Olyan a munkahelyem, ahol fizikai munkát kell végezni, orvosom nem enged, pedig én már mennék:D
2013. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

13+3 hetes vagyok és igaz már nem vagyok veszélyeztetett, de rajta maradt a papíromon...

Volt 2 vetélésem, hormonproblémák miatt, ami végül csak a mostani terhességem legelején derült ki, így emiatt is, meg a 9-10. héten pecsételtem, ami hál istennek elmúlt és minden rendben van már. Ez valószínűleg azért volt így utólag derült ki ez is a 12. hetes ultrahangon, mert a placenta a mellső falon mélyen tapadt meg :(


Én már mehetnék dolgozni, de mivel csak beugrós munkám van ezért most nem nagyon hívnak, remélem fognak még...

2013. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jelen. 23. hétben vagyok. Szinte az első pillanattól, 5. héttől itthon gubbasztok. Volt egy vetélésem 6 hetesen előtte, mert megerőltettem magam. Fizikai munkát végeztem, és nem tudtak volna más helyre áttenni. Könnyíteni sem tudtak volna, mert akkor meg nem lett volna elvégezve a munka. Így itthon vagyok, de nem baj, nekünk megfelel, csak a baba legyen rendben.
2013. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Most vagyok 7 hetes. Sajnos volt már egy spontán vetélésem, és egy missed ab műtétem, mert elhalt a baba. Most is barnázgattam kicsit!Szóval emiatt. Én sajnos most nem dolgozom, mert az előző missed ab műtét után a munkahelyem elküldött.
2013. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26hetes vagyok.volt egy missed ab-om és 2műtétem miatta:((
2013. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz én az elején nem voltam veszélyeztetett,de erős fizikai munka miatt és nagyon erős petefészek görcs miatt már a 4. héttől itthon vagyok.

Aztán a 22 hétig minden rendben is volt,mire egy szombat este begörcsöltem úgy jó rendesen,majdnem be is küldtek kórházba,de végül itthon maradtam.Másnap bementem a párommal a kórházba az ügyeletre,és ott mondta a doki,hogy kíméljem magam és feküdjek sokat,és ráírta a papíromra,hogy veszélyeztetett vagyok.Azóta keményedek is minden nap,meg voltak azóta is kisebb görcseim.Már a sétától is bekeményedek,úgyhogy nem is nagyon tudok kimozdulni itthonról,és már kicsit unalmas a 4 fal között,de hát a baba mindenek előtt!!!


25+6 hkm

2013. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fiam császárral született, első 36 hetesen, lepényleválás, vérzés, aztán rá 2 évre elvetéltem (ikreket vártam), majd még 2 évre rá született a kisebbik fiam akit túlhordtem, nem tágultam és a sokadik indításnál sem akart a szülés beindulni, így ő is császáros lett.Most 10 hetes vagyok, kapásból veszélyeztetettnek írtak az orvosok.
2013. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7/7-es vagyok.Írtátok többen h barnázgattatok.Nekem tegnapelőtt volt némi vérzés (pár csepp élénkpiros) majd este és tegnap reggel is pici barna...Tényleg pár csepp.Mitől van ez?Veszélyes?Menjek el du a nőgyógyászhoz szerintetek? (Bocs az offért)
2013. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő mondta hogy veszélyeztetett vagyok mert gond volt teherbe esés elött a pajzsmirigyemmel és 1-2 hormonommal. Az orvosom erről nem mondott semmit, mármint arról hogy veszélyeztetett lennék, nem is küldött el táppénzre hálisten, bár az elején megkérdezte hogy nem szeretnék-e otthon maradni.

30hkm

2013. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7 es! Szerintem mindenképp menj orvoshoz, mert kb 10 héttől szokott ilyen lenni és lehet hogy csak egy kis hormonpótlás kell!
2013. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!