Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevésbé érzékenyek a mellbimbó...

Kevésbé érzékenyek a mellbimbóim mint szoktak, ugye ez nem baj 7 hetes kismama?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, biztosat nem tudok neked mondani, csak a saját gondolatomat. Én is 7hetes vagyok, első terhesség, de úgy gondolom, nem mindig minden tünet jelentkezik ugyanolyan intenzitással. Nekem is van úgy, hogy most jobban, most kevésbé fáj, pl. a mellem, vagy a derekam, de én úgy gondolom ez normális.
2009. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baj. Lehet hogy el is múlik idővel, majd később visszatér. A tünetek jönnek-mennek. Ha hírtelen minden tüneted megszűnne, akkor mondanám hogy esetleg menjél dokihoz, de még akkor sem biztos hogy gond lenne. De ez most teljesen normális! Ne aggódj.

Boldog babavárást!

35 hetes kismami

2009. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, valahogy ki kéne zárjam a rossz gondolatokat, mert igy nem tudom megélni teljességgel ezt a csodát, hogy várandós kismama vagyok.
2009. szept. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!