Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy viselitek ma a...

Kismamák hogy viselitek ma a kettős frontot? Nem keményedtek nagyon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem semmi :O Én is félek tőle de várom is, nem semmi a csaj, de itt nem a fronttal lesz a baj hanem az aggyal :D
2013. jan. 28. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
jézus :D! Kedves kérdező nem neked szólt, hanem az előttem hozzászóló linkjének :D. hát van akit jobban van akit kevésbé visel meg :D.
2013. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keményedni ma nem keményedtem többet, de viszont a derekam az nagyon oda van:(


25hkm.

2013. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első :D :D :D


engem is megvisel,fáj a derekam rendesen,tolom be a magnéziumot ezerrel,meg pihi


33 hetes


te hány hetes vagy?

2013. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na a derekam az nekem is le akar ma szakadni, de iszonyatos módon fájt, nyomattam rá kis zuhanyt langyos vízzel az jót tett.
2013. jan. 28. 19:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 24. hétben vagyok ma megittam már én is 2 magnosolvot.
2013. jan. 28. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

hahó :) akkor megvan a miértje a mai hisztimnek... plusz a hátfájásnak és az extra keményedésnek. alig vártam már, hogy hazaessek és beülhessek egy kád vízbe ellazulni :) most már tuti jól vagyok, csak az alvással lesznek bajok, de ez már normálisnak mondható :)

minden jót nektek! 36 hkm

2013. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!