Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés terhesnek lenni,...

Milyen érzés terhesnek lenni, és mik a jelei?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat.-)
2008. jún. 3. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül lehet bármelyik, de az is lehet, hogy egyik sem jelentkezik: Hányinger, hányás, gyengeség, fáradékonyság, álmosság, hasszurkálás, menstruáció elmaradása. Bizonyos ételeket kívánod, más ételektől megundorodsz, szagokat erősebben érzed, lehet fokozott nyálelválasztás, érzékenyzég, idegesség.
2008. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A jeleket leírta az elöttem szóló.Èn annyit tennék hozzá,hogy én nagyon elkezdtem izzadni.

csodálatos érzés a kellemetlenségekkel együtt,pláne,mikor elkezded érezni a mozgásait.Pláne mikor már la´tni is.

16 hetes kislány anyukája.

2008. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gratulálok minden egyes kismamának!!!!!
2008. jún. 3. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyakori pisilés, falánkság, (mindig éhes vagyok), és aluszékonyság.
2008. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A leghamarabb úgy tudod észrevenni, hogy babát vársz ha hüvelyben mérsz ébredéskor, anélkül, hogy felkelnél, testhőmérsékletet. Ugyanis, peteéréskor általában megemelkedik 37 fölé. Ha teherbe estél, akkor ez a megemelkedett érték tartós marad.

A babavárás a legszebb dolog a világon, a kellemetlenségek ellenére is!

2008. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem semmi, csak mikor elkezdett mocorogni:-) Abszolut tünetmentes volt az egész terhességem, most még 4 napom van vissza (elméletileg).

Nagyon jó érzés, néha fura, szokni kell mint lelkileg, mint fizikálisan, de egy csoda. Nem is igazán lehet elmondani, átélni kell:-)

És hamar elmegy az idő, ki kell használni:-)

2008. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem fölösleges a hüvelyedben turkálni a hőmérővel!Ha terhes vagy az elején amúgy is nagyobb a testhőméréskleted.nekem pl 37.3volt napokig,hónaljban.amúgy pl nekem iszonyat fájtak a melleim,de nem feszültek,mintha be lenne gyulladva s ez tartott egészen kb 12hétig-már azt hittem sosem lesz vége.Nekem pl étvágytalanság volt,de nem hánytam ill.de 12-14hét körül 3szor,na az iszonyat volt.Elismerésem annak aki minden nap ezt éli meg.szerencsére nekem nem volt ez bár az émelygés sem jó,de talán jobb.kb 10hetes koromig úgy kellett letömnöm magamba valami kaját,mert annyira nem kívántam.N ez kb 20hét körül fordult elkezdtem habzsolni és innentől hízni is .addig egy deka nem ment fel,utánna csak úgy erpültek a kilók,de ha nem ehettem rosszul lettem .Most 10kilót híztam,de nem látszik.egyre nehezebb az egész terhesség de nagyon jó dolog,mondhatni felfoghatatlan,hogy egy kis élet van benned és mozog és saját személyisége van.ezt minden nőnek át kell élnie legalább egyszer szerintem.34hetes kismama
2008. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom soha nem leszek olyan boldog mint az utolso 3terhességi hónapba. Az egész terhesség fanasztikus volt de nekem a vége volt a legcsodálatosabb. Elmondhatatlanul boldog voltam egy más világba éltem és nem akartam szülni sőt most is rengeteg mindent megadnék azért h ujra átélhessem azokat a honapokat!!! Nekem csak az első 3honapba volt hányinger hányás de utánna az égegyatta világon semmi kellemetlenségem nem volt.
2008. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!