Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vesztek légzésfigyelőt?...

Ti vesztek légzésfigyelőt? Újan vagy használtan? Hol érdemes venni és milyen márkásat, típusút?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, árat is írhattok! Mégis mennyire kell számítani! Köszönöm!! :-)
2013. jan. 29. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokan feleslegesnek tartják, de szerintem nagyon hasznos, hisz így tényleg nyugodtabban hajthatod álomra a fejed esténként. Legalábbis én így vok vele!

Már mi is megvettük, mostmár csak várjuk, hogy működésbe helyezhessük.

Mi sok mindent innen szereztünk be: [link]


Minden jót!

39+3 hetes kismama

2013. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi újat vettünk, mert több gyerekre terveztünk. Angelcare 301-et vettünk 30.000 Ft körül van, de ebben van bébiőr funkció is, tehát arra külön nem kell beruházni. Én erről hallottam a legjobbakat, a kórházban is ilyen volt alattuk.

Engem megnyugtat, és praktikus is hogy bébiőr...

Egyébként mi Auchanban vettük, épp akciós volt, de kb mindenhol ilyen áron van, nézni kell az akciókat...

2013. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vettünk mert nagyonf fontos é újat Angel care-t.
2013. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mi is vettünk, egyik ismerősömnél életet mentet.én használtan vásároltam aukciós oldalon,modernet bébi örrel együtt van több méter ható távolsággal. A matrac alá kell leteríteni a légzésfigyelőt,jelez ha merül az elem,így nem riaszt tévesen.és még egy légmentesen lezárható pelenka tartó kukát is kaptunk ajandékba.
2013. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, így tudok nyugodtan aludni. Használtan vettük ismerőstől, (AngelCare 300) 10.000 Ft volt. 3 hónapja használjuk, szerencsére még nem riasztott, tévesen sem.
2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyik gyerekemhez sem vettem, így most sem fogok. De mindenkinek szíve joga, hogy eldöntse.
2013. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi bérelünk egy AngelCare-t havi 1500 Ft-ért,nagyon jó állapotú.

Koraszülött lett a fiam,ezért is nagyon fontos volt,de szerintem amúgy is használnánk.

Kimondhatatlan nyugalmat és biztonságot ad nekünk,ezért nem bánom hogy használjuk.

2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ha valaki nem veszi meg, bérelni hol lehet ilyen készüléket? Kb. meddig, mennyi idős koráig használjátok a babánál?
2013. jan. 30. 09:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Pl:

[link]

De Googleban keress rá, sok helyen lehet, és elég különbözőek az árak.

Az én lányom hónapos, és még használjuk, és fogjuk is.

1 éves korig ajánlják egyébként...addig biztos fogjuk használni mi is

2013. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

vagy itt, ez pl szerintem jó áron van, feleannyiba kerül, mintha megvennéd, (12 hónapra), kérdés, hogy nem lesz.e később szükség rá, kistesó...

9. voltam

2013. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!