Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta sok keményedés és...

Tegnap óta sok keményedés és iszonyatos derékfájás jelenthet rosszat? 25 hkm

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A keményedés nem jó!!!Szedj magnerotot és pihenj!!Ne erőltesd meg magad,ne hajolgass meg semmi!!Én is keményedek,csak én már a 22. héttől,és nekem napi 3x1 szem magnerotot kell szednem,meg én görcsölgetek is néha.

A sok keményedés megindíthatja a szülést,szóval nem jelent jót!!!Sok pihenéssel,kímélettel és magnerottal vissza lehet tartani!!


26 hkm

2013. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én ilyen panaszokkal mentem be a kórházba 23 hetesen, akkor megrövidült a méhnyak.

Most már egy újnyira ki vagyok tágulva sajnos. Szerintem menj be a kórházba, mert nem jelent jót.


25hkm.

2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igaza van a 2-es válaszolónak,egy vizsgálat nem ártana.Én is voltam bent a kórházban ügyeleten,mert én elég szépen görcsöltem egyik szombat este,és megvizsgált.Hála Istennek zárva voltam akkor(22+5 hetesen),de pihenésre intett a doki..nem sétálhatok,meg nem csinálhatok úgy semmit sem,kímélnem kell magam.Azóta nem lett megnézve a méhszáj állapotom,remélem még zárt vagyok.Lehet,hogy neked sem ártana,ha megnéznének!!

(Első vagyok)

2013. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szedem a magnosolvot én is voltam már vele korházban. Ma már 600 mg magnéziumnál tartok.
2013. jan. 29. 17:38
 5/19 anonim ***** válasza:
600 mg magnéziumot szedsz naponta?????? :O
2013. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, van hogy többet is :(
2013. jan. 29. 17:43
 7/19 anonim ***** válasza:

Én a helyedben bemennék az tuti, engem is bennt tartottak és vénásan kaptam az mg-t.

Gondolom nem akarsz koraszülni.

2013. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba! Én a 15 héttől keményedek.

Én a magnézium mellé napi 2x1 nospat szedek, ettől nem görcsölök.

2013. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én magnerotot szedek,ami 500mg/tabletta!!És én napi 3 szemet szedek belőle,szóval én napi 1500 mg magnéziumot szedek ,és még nyitva sem vagyok!!!!A napi 600 mg nagyon kevés!!Ilyen esetekre a magnerot a legjobb!!!Én a helyedben váltanék,mert ha így haladsz,akkor koraszülés lesz a vége. :(

(Első voltam)

2013. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*ja és van úgy,hogy a napi 3 szem sem elég,mert annyit keményedek,pedig fekszek elég sokat,de néha mégsem elég,és görcsölni is szoktam.Van,hogy egy nap 4-5 szemet is beveszek belőle,tehát az napi 2000-2500 mg.
2013. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!