Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, valami náthára? 20...

Anyukák, valami náthára? 20 hetes kismama vagyok, nem bír rajtam átmenni, orrombol nem jon semmi de állandoan eldugul. Legalább folyna

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma este voltam a dokimnál, nagyon elkapott engem, orrspray nyugodtan, meg a neo citran is mehet este egy-egy! 3 hkm
2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NeoCitrant semmiképp se!

Ha elolvasod a tájékoztatót abban is írják, hogy terhes kismamáknak nem ajánlott!

Rajtam is volt nátha, mikor 20-25hetes terhes voltam!

Inhalálj kamillavirággal, az az egész arcüreget áttisztítja, és meg is könynebülsz, plusz citromos-mézes-forró tea, amennyit csak tudsz, és pihenj, pihenj!!!!

Én még javában dolgoztam 20hetesen, így pihenni-aludni nem tudtam sokat, de nekem sokat segített!

36hkm

2013. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 derko340 ***** válasza:
Infralámpa, mézestea,az orrodra tengeri sóoldat, vagy nekem az orvosom nagyon gyenge baba orrcseppet írt fel. Én a neo citrant kerülném.
2013. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
9+5hetes vagyok orrdugulas nekem is van sot olyan mintha meglennek fazva 5napja sot hanyasnal mar az orrom is szokott verezni esssss en is azt hittem beteg vagyok vagy valami baj van ugye az orrverzesbol ki indulva is pedig semmi baj!ez mind normalis tunet 9hetes kortol kezdodnek. A ver felgyulemlik a nyalkahartyaba es ez miatt erzunk dugolast meg mar akinek van pl nalam is orrverzes is!nyugodj meg boldog babavarast mindenkinek
2013. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NeoCitran-t szerintem se.

Én nemrég voltam olyan náthás, hogy nem akart semmi kijönni az orromból, levegőt nem kaptam az orromon, az alvás... na... az nehézkes volt.

Ami nekem jó volt rá: sűrű kamillatea, még forró, amikor föléhajolsz, fejedre törölköző, hogy minél "szaunasabban" hasson. De ne közvetlenül a gőzbe hajolj bele, hanem kicsit mellé. Törölköző alatt akkor is elég kamillás gőz jut az orrodba. Azért ne direkt a gőzbe hajolj, hogy nehogy tönkretegye az orrnyálkahártyádat.

2013. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

...ja, és gőzölés után tartsd melegen az arcodat, és utána kb egy órán át ne menj kintre.

Ezt naponta szerintem kb háromszor nyugodtan csinálhatod.

De tényleg ne közvetlenül a gőzbe hajolj!!


3. babát váró 30 hetes kismama

2013. jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem bírod a gőzt, jó forró vizes törölközőt tegyél az arcodra, jó melegen legyen az arcod, az segít a váladékot az arc-orrüregedből eltávolítani.
2013. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inhalálj,és igyál mézes tejet esténként,és szedj c-vitamint nekem ez segített.Orrvérzésem is elmúlt azóta.Jó babavárást!
2013. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Drogériákban kapható Polar Bear inhalálóolaj vagy stift. Az olaj koncentráltabb, erősebb hatású. Nekünk ez nagyon bejött.
2013. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az orrdugulást maga a terhesség is okozhatja (főleg, ha nem is folyik, csak dugul). Meg vannak duzzadva a nyálkahártyák.
2013. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!