Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon jó nőgyógyászt...

Miskolcon jó nőgyógyászt tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Melyik kórház jó, szülési tapasztalatok is érdekelnek, meg tarifák,minden. Most költöztünk egy a város melletti kis faluba, nem ismerek senkit,tanácstalan vagyok. Sürgős lenne egy jó orvos, 20 hetes vagyok, eddig Debrecenbe jártam, de hát innen már az nagyon messze van.

Kérlek írjatok mindenről részletesen, nem ismerem az itteni szokásokat. Köszi!



2013. febr. 1. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
írtam privátot
2013. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 4. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen a Semmelweis!!!! Szépen felújított,modern részleg!

Én nem szültem még,de nekem Fenesi dokor az orvosom.Megvagyok vele elégedve!Bár szerintem olyan orvost nem fogsz találni akivel mindenki meg van elégedve!!!!

2013. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Spák Lászlót tudom ajánlani. Fiatal, korrekt, lendületes,segítőkész doki. Ha kérdésem van, mindent elmagyaráz normálisan, érthetően. A Semmelweisben rendel, magánrendelése a Búza térnél van. Egyáltalán nem pénzéhes, gyakran nem is fogad el semmit.Terhesgondozásra a kórházba hívott be, nála talán 2-szer ha voltam a magánrendelőben. Nála szültem, maximálisan elégedett vagyok vele, pedig nem volt egyszerű szülésem.Most is hozzá járunk a második babával.És a Semmelweis kórház.
2013. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt meg fogom nézni. A Búza térre már eltalálok, és kórházat eddig mindenki a Semmelweist javasolta.
2013. febr. 9. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!