Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok terhesség alatt...

Ajánlanátok terhesség alatt is használható aranyér elleni kenőcsöt?

Figyelt kérdés

Úgy látszik nálam is előjött. Most tartok a 15.héten és elkezdett erősen viszketni a nyílás környéke. Megnéztem tükörrel és akkor láttam, hogy egy lilás kitüremkedés keletkezett.

Más is járt így ? Bocsánat, hogy ilyen "intim" témát hoztam fel.


2009. szept. 3. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Változtass a táplálkozásodon . Rostban gazdag ételt egyél , teljes kiörlésű gabánát , és ajánlom a lenmagot , napi egy evőkanállal kéne enni , péksüteménybe szoktam bele4sütni esetleg a tetejére szórom sütés elött . Ez segített nekem , a kenőcsök nem igazán váltak be .
2009. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,a MastuS tökéletes!Nekem vérzett és külső-belső is van és ez nagyon bevált!De ha szeretnél valamilyen gyógynövényest,akkor a Naturlandos körömvirágkrémet ajánlanám!De a gyógynövényesboltban tudnak ajánlani bármilyen mást,amit lehet használni!De én a Mastura szavazok!:)

2009. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is a Mastu vált be, pár nap alatt jelentős volt a javulás.
2009. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szaladok a gyógyszertárba:)

Az első válaszolónak írnám: az étrendemen már nem tudnék mit változtatni, ennél egészségesebben soha nem táplálkoztam. A terhesség előtt elhanyagoltam magam, de most nagyon figyelek. Csupa zöldség, gyümölcs,stb. Valami mástól alakulhatott ki az aranyér. De neki is köszönöm:)

2009. szept. 3. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy Mastus válaszoló vagyok!

Az aranyér sokan nem tudják,hogy nem csak az étkezési szokások miatt alakulhat ki!A terhesség alatt nem olyan a vérkeringés az alsó félen,ahogy előtte volt,hanem pang a vér és ez is okozhatja többek közt az arra hajlamos egyénnél,hogy terhesség alatt aranyere lesz!A rostdús táplálkozás is hasznos,de a vérpangást nem állitja meg!

Kedves Kérdező,remélem szerencséd lesz és a szülés után visszahúzódik,nem úgy,mint nekem!:))))A sok folyadék ivása is hasznos ilyenkor!:)))

2009. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!