Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorongós, pánikbeteg kismamák...

Szorongós, pánikbeteg kismamákkal beszélgetnék. Vannak valamilyen tüneteitek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan már megszültem, de terhesség alatt is már pánikbeteg voltam.

Nekem úgy jött elő, hogy estefelé kezdtem szorongani, szúrt a mellkasom, erős szívdobogást éreztem, kisugárzott a hátamba az egész, szédültem, alig kaptam levegőt és azt éreztem, hogy meg fogok halni. Aztán a férjemmel való hosszú éjszakákon tartó beszélgetések általában megoldották, mert megnyugodtam. Persze kivizsgáltak belgyógyászatilag is, mindent rendben találtak, így a szorongást határozták meg a tüneteim kiváltójának.

Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan írj!:)

2013. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam is neked :)
2013. febr. 2. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon pánik beteg vagyok....évek óta, most 34 hetes vagyok, mikor terhes lettem abbahagytam a gyógyszert, a 17. hétig szenvedtem, utána újra gyógyszer, azóta is szedem. Egy hete nem ettem, folyamatos 140 körüli pulzus, állandó negatív gondolatok- ez volt míg nem szedtem a gyógyszert, most egész jól vagyok. Írj nyugodtan ha gondolod:-)
2013. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én júniusba lettem pánikbeteg, elég komoly rohamokkal sajnos. Elkezdtem szedni gyógyszert, nyugtatót.. Dolgozni sem tudtam és egyedül kimenni az utcára meg ilyenek... Utáltam a pszichiáterem, a gyógyszer sem volt vmi hatásos, így magamtól elkezdtem csökkenteni, októberben kiderült, hogy terhes vagyok, nem sokkal késöbb le is tettem teljesen. A baba sokat segített, ami mára megmaradt a szívdobogás érzés, ritmuszavar, néha nehézlégzés, szédülés.. Frontoknál néha rosszabb, de segít nyugodt maradni ha emlékeztetem magam a kis kincsre a szívem alatt! 17hetes
2013. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En kb 14 evey korom ota vagyok panikbeteg csak akkor meg nem tudtam,hogy az.Mikor az elso gyerekemet szulgem22dveyen akkor mentem el orvishoz ,bogy segitsen mert hetente 3szivrohamot kapok:-)Azita szedem a gyogyszert ra.Most vagyok 34 eves es 34.hetes terhes.Terhesseg elott abbahagytam a gyogyszert es nagyon erdekes mert egy rohamom sem okt azota.sot rohamtol valo felelmem sem.Neha ejszaka kelek szivdobogasra zsibbadasra de mar annyiszor volt ilyenem,hogy kezdem megszokni:-)Mar kulonben a panikrohammal is ugy vagyok,hogy nagyon unom ugyhogy mindig mondom magamnak,hogy akkor most lexarom lesz ami lesz.Ha meg kell halnom hat haljak.Aztan vegul sosem tortenik semmi:-)
2013. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat a helyesirasi hibakert de telefonrol irok es olyan kozel vannak a betuk,hogy melle utok:-)
2013. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, hogy leírtátok nekem ezeket, nekem nem is a pánikbetegség jött elő, mint inkább a szorongás a baba egészsége miatt, illetve, hogy nehogy koraszülött legyen, sajna ezen kattog az agyam, általában estére szoktam jobban lenni, de napközben elég rosszul vagyok :S

25+2 napos vagyok


Mentek a zöld ujjacskák :)

2013. febr. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!