Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy most is elmegy?...

Lehet hogy most is elmegy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 éve volt egy missed ab.-m. 8 hetesen leállt a baba szíve. Azóta rendszeresen szedek fogamzásgátlót, de lehet h teherbe estem, ugyanis ezen a héten elmaradt a mensim, fájt a mellem és fáradt vagyok. 2 napja érzem h néha szúr a hasam és pici görcs de se vérzés semmi. Legfeljebb 4-5 hetes lehetek, ezért UH-n nem látszik h van e babó v ha van egészséges-e. Hétfőn tesztelek. Ha ő is elment akk lehet pozit. a teszt? Honnan tudom meg h egészséges-e? Válaszoket előre is köszi.

#baba #missed.a b.
2013. febr. 3. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egészséges a 12-16-20. heti vizsgálatokból tudhatod meg. Ha nem indult be a terhesség rendesen, még lehet + teszt.

Főleg, ha így állsz hozzá!

Fő a pozitív hozzáállás!

2013. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak aggódok mert a fáradtságon kívül már semmi terhes tünetem nincs.... már az se nagyon... de köszönöm :) nagyon kedves vagy :) majd pár hét múlva kiderül h mi van... csak érdekelne h valaki volt emár így?
2013. febr. 3. 15:56
 3/3 A kérdező kommentje:
A hét elején elment...
2013. febr. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!